Vücut kıllarını makineyle almak kılları daha gür uzatır mı?

Bu konuyu okuyanlar

IDisaster

Profesör
Reaksiyon puanı
1,665
Kardeşim biraz tehlikeli ama erkekler için kesin çözümü söyleyeyim. Ben vucüd geliştirdiğim için göğümde bu yöntemi kullanıyorum ve gayette iş görüyor. Kolonyayı bi güzel döküyorsun yayıyorsun kıllı bölgeye çakmakla çok yaklaştırmadan basıp çekiyorsun basıp çekiyorsun . Kökten beri yakıyor ve zayıflaştırıyor . Bidahaki çıkacak kıl zayıf çıkıyor. Ama bak aman diyim evi yakarsın kendini yakarsın sorumluluk kabul etmem . Ben uyaruyorum seni tehlikeli ama kesin çözüm. Dikkatli yap sonra sağ bacağım niye siyah diye gezme ortalıkta :D

The Commander

Profesör
Reaksiyon puanı
1,338
Kardeşim biraz tehlikeli ama erkekler için kesin çözümü söyleyeyim. Ben vucüd geliştirdiğim için göğümde bu yöntemi kullanıyorum ve gayette iş görüyor. Kolonyayı bi güzel döküyorsun yayıyorsun kıllı bölgeye çakmakla çok yaklaştırmadan basıp çekiyorsun basıp çekiyorsun . Kökten beri yakıyor ve zayıflaştırıyor . Bidahaki çıkacak kıl zayıf çıkıyor. Ama bak aman diyim evi yakarsın kendini yakarsın sorumluluk kabul etmem . Ben uyaruyorum seni tehlikeli ama kesin çözüm. Dikkatli yap sonra sağ bacağım niye siyah diye gezme ortalıkta :D
Aman aman sakın bu yorumu dikkate bile alma. :D

Reaksiyon puanı
10,560
Kolonya Çakmak?? berber kulakları böyle alıyordu özledim 2 3 senedir görmüyorum ?
Bu arada kardeşim kuyruk sokumu koltuk altı ve genital bölge kılllarını Normalde de almalısın. Terleyince ter kokusu çabuk oluşur. Dini görev vs vs. Geri kalan yerler kolun Bacağın olmasi gerektiği gibi. Senin arkadaşların daha ergenlige girmemişler. Kendilerinde olmayana laf atıyorlar.
Makine jilet ne kullanalim dersen. Bu bölge yumuşak hassas ve kıvrımlı olduğundan tüy Dökücü çok kolay olacaktır.
İşin gerçeği aile büyüklerine danis,burada herkes kendi dusuncesini hakli goruyor buna ben dahil. Yabanci birinden ziyade ailen sana daha yardimci olur. Ailenin fikrini al. Şu sıralar gidemezsin ama kafana Takilirsa takıntı yapıyorsan. Kıl Dönmesi için önlemleri doktora gidip sorabilirsin. Genel cerrahi bölümleri ilgileniyor.
Ama dedigim gibi her yöntem vücudun her yerine iyi gelmez.
Sana söyle bir örnekte verebilirim. Kıvrımlı yerleri tıraş ederken jilet ve makine zarar verebilir. Ağda bu bölgede daha ağrı ve sancılı olur. Zaten agdayi hızlı cekemezsin. Tüy Dökücü daha iyidir. Mesela yüz için jilet tahriş eder gür çıkarır, Ağda tahriş eder kanlanma gibi iz bırakabilir. Yüz için agdalar olsada kıl koku kalinlasinca kıl almaz alırsa da hasar bırakır. Tüy Dökücü kalın sakala iyi gelmez ve tüy Dökücü yüz için değildir. En iyi yöntem sakal bıyıkta makinedir.
Tabi bu yöntemler kendi ciltini koruyup kıllarım gür çıkmasın diyenler için.
Reşit olunca giderim dersende epilasyon.

SoruSoranArkadaş

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Arkadaşlar üzgünüm biraz kötü bir konuydu ama son kez sormak istiyorum. Malum ergenlik dönemi Makineyle kıllarımı alırsam(sıfır değil mesela 3mm) daha gür ve siyah çıkar mı? (bu soruyu sordum çünkü bazen konu başka yerlere gitti ve tam olarak bu sorunun cevabını alamadım :)) Anlayışınız için teşekkür ederim.

panzr

Profesör
Reaksiyon puanı
1,483
peki yani makine alıp kısaltma yapmayayım mı ? gerek yok diyorsunuz. Ama dalga geçiyorlar kıllı felan diye. yaşıtlarıma göre kıllıyım onlarda daha kök gözükmüyor ben de simsiyah kıllar :(
sen hiç kafana takma onları. Bu yaşta çıkması normal. Bence hiç elleme.

Harnapazade

Profesör
Reaksiyon puanı
1,442
Ağda ben de tavsiye etmiyorum. Kuyruk sokumu, koltuk altı ve genital bölge kılları her zaman alınmalı bu 3 yer çok önemli ve bu bölgeler normalde de çok temiz olmadığı için banyo jileti kullanmak en mantıklısı bence makineyle kesilmemeli buralar. Askerde mecbur jilet vuruyorsun zaten yüzüne ona yapacak birşey yok. Normal hayatında bence jilet vurma makineyle al derim. Şimdi bu bölgeler tamam mı kardeşim tamam ;) Vucüt kıllarına gelince eğer gerçekten yaşına göre normalden fazla kıllı olduğunu düşünüyorsan kıllarını almak istediğin bölgeleri ben yine makineyle almanı tavsiye ediyorum doğasını bozmadan ama harekete geçmeden önce bi doktora görün :)