VPN

Bu konuyu okuyanlar

Timurid

Müdavim
Reaksiyon puanı
835
Tamam amacım utorrent kullanmaktı mesajım modlar tarafından silinmeden u torrentden güvenli oyun indirmek için VPN önerin acil ???
Mesaj otomatik birleştirildi:

@defacerLDG abicim yalvarırım lütfen öner modları gelecek çabuk ????

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Tamam değiştirdim yav ??
Tekrar degismicegini nerden biliyim.. trip aticam ??

Ya tarayici icin degilse bedava olanlar ne kadar stabil bilemiyorum. Vpn sürekli konum degisirse anlik internette gidebilir.
Hotspotshield bulmaya calis internetten en iyi o ? ucretsizi bulmaya bak ??

Timurid

Müdavim
Reaksiyon puanı
835
Vpn kullanan olsaydım robot musun diye sorularına göre sizi rahatsız eder miydim sayın moderatör kardeş?
Bağlardım Türkiye VPN'i girerdim siteye.
Bu arada iyi ki yapmamışım ban yemeyen hesabım banlanırdı ip yanıltmasına göre.

Opera kullan kardeş özelliğinde vardı bedava vpn. Bide Mozilla kur temizinden VPN eklentisi kurarsın. Mozilla eklentileri baya güçlü çünkü.

Telefona Mozilla kurdum daha onun gibi reklam engelleyici eklentisi olan Browser çıkmadı önüme.

Bu arada site önerisi istiyorsan onuda verelim canlı canlı 7/24 yayın tüm dünyadan hani. :D Neler var neler ohhhoo
Haaaa zaur şimdi anlamdım ne demek istediğini ??

Tekrar degismicegini nerden biliyim.. trip aticam ??

Ya tarayici icin degilse bedava olanlar ne kadar stabil bilemiyorum. Vpn sürekli konum degisirse anlik internette gidebilir.
Hotspotshield bulmaya calis internetten en iyi o ? ucretsizi bulmaya bak ??
Tamam eyvallah ??

Assad Najjar

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,305
Eğer amacınız engelli sitelere girmek ise herhangi bir VPN iş görür. Mesela benim kullandığım VPN, AdGuard VPN. Eğer ücret ödemezseniz aylık 3 GB bedava kullanım hakkı veriyor. İsterseniz AdGuard VPN'i belirli sitelerde açılıp kapanacak biçimde ayarlayabiliyorsunuz.

Eğer amacınız gizlilik ise, o işi unutun; çünkü Tor Browser'ın yanına 10 tane de VPN kullansanız, bir şekilde yakalanırsınız.

colognebar10

Doçent
Reaksiyon puanı
416
Okuldan arkadaşlarım hergün blackjack ve poker oynarlardı. Vpn kullandıklarını hatırlamıyorum.

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
Eğer amacınız engelli sitelere girmek ise herhangi bir VPN iş görür. Mesela benim kullandığım VPN, AdGuard VPN. Eğer ücret ödemezseniz aylık 3 GB bedava kullanım hakkı veriyor. İsterseniz AdGuard VPN'i belirli sitelerde açılıp kapanacak biçimde ayarlayabiliyorsunuz.

Eğer amacınız gizlilik ise, o işi unutun; çünkü Tor Browser'ın yanına 10 tane de VPN kullansanız, bir şekilde yakalanırsınız.
torda vpnsiz giriyorum ben zaten kendisi köprü oluşturuyor

defacerGLD

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,068
torda vpnsiz giriyorum ben zaten kendisi köprü oluşturuyor
En güvenlisi Tor oluyor. Senin Tor Network'e girdiğin nod nereye istek attığını bilmiyor, çıktığın nod ise nereye saldırdığını biliyor ama seni bilmiyor. Önceden izlenmiyorsan ve de Silk Road II gibi sen saldırıda bulunmakta iken geniş çaplı bir node çalma operasyonuna olmazsa seni bulamazlar.

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
En güvenlisi Tor oluyor. Senin Tor Network'e girdiğin nod nereye istek attığını bilmiyor, çıktığın nod ise nereye saldırdığını biliyor ama seni bilmiyor. Önceden izlenmiyorsan ve de Silk Road II gibi sen saldırıda bulunmakta iken geniş çaplı bir node çalma operasyonuna olmazsa seni bulamazlar.
onca kişi varken beni bulacaklarını sanmıyorum

Timurid

Müdavim
Reaksiyon puanı
835

utorrentde güvenli oyun indirmek amacım gerçekten

bu arada mesajları okurken baya güldüm karnıma ağrılar girdi gülmekten :D

konuyu 700 kişi görüntülemiş rezil olduk ??