Burak Özgen

Profesör
13 Mart 2018
1,824
271
263
25
2018 Dünya Kupası’nda son 16 heyecanları yaşanıyor. Önce Arjantin sonra da Portekiz’in elenmesi ile birlikte Cristiano Ronaldo ve Lionel Messi kupanın dışında kaldılar. Dün akşam oynanan Uruguay – Portekiz eşleşmesinde Uruguay, Portekiz’i 2-1 mağlup ederek adını Çeyrek finale yazdırdı. Maçta oldukça başarılı bir performans sergileyen Galatasaray’ın yıldız kalecisi Fernando Muslera’ya sürpriz bir tebrik geldi. Yıllardır Fenerbahçe’nin kalesini koruyan tecrübeli kaleci Volkan Demirel, maç sonu Muslera’yı tebrik etti.
461
Dünya Kupası Grup aşamasında 3'te 3 yapan Uruguay son 16'ya yükselmişti. Grup aşamalarında kalesinde gol görmeyen Uruguay'da en büyük pay sahibi Fernando Muslera'ydı. Dün son Avrupa şampiyonu Portekiz ile karşı karşıya gelen Uruguay 4. galibiyetini alarak Çeyrek Final'e yükseldi. Uruguay'ın Dünya Kupası'nı kazandığı 1950'den beri ilk kez 4 maç üst üste kazandı. Uruguay'ın başarısında büyük pay sahibi olan Muslera'ya bir tebrik de Volkan Demirel'den geldi.
Fenerbahçe ile olan sözleşmesi sona eren ve henüz yenilemeyen Volkan, Instagram hesabından bir paylaşım yaparak Muslera'yı tebrik etti. Tecrübeli kaleci "Tebrikler kardeşim" anlamına gelen "Congratulations Bro" ifadelerini kullandı.
CEVAP VERDİ
Fernando Muslera da Volkan'ın paylaşımı sonrasında bir paylaşım yaptı ve "Teşekkürler abi" ifadelerini kullandı.

Kaynak:Sabah
 
Üst