Voleybol topuna ayakla vurdu diye...

Guest Part

Profesör
Reaksiyon puanı
42
Lisedeki Beden Eğitimi öğretmeni, voleybol topuna ayağıyla vuran öğrencisinin yüzüne önce sıcak çay döktü, sonra da aynı bardağı yüzünde kırdı. Doktorlar, 7 dikiş atılan öğrencinin yüzünde iz kalabileceğini belirtiyor.

Untitled-4kahramans.widec.jpg

KAHRAMANMARAŞ - Kahramanmaraş'ta Fatih Çok Programlı Lisesi'nde okuyan 18 yaşındaki Mehmet Açıkgöz, Beden Eğitimi dersinde voleybol topuna ayağıyla vurdu.
İddiaya göre öğrenciyi önce uyaran Beden Eğitimi öğretmeni İsa Bolat, sonra elindeki sıcak çayı öğrencinin yüzüne attı. Daha da ileriye giderek Mehmet Açıkgöz'ü dövdü.
Mehmet Açıkgöz, olayı şöyle anlattı:
"Elindeki sıcak çayı yüzüme attı, ben suratımı tuttum. Kafamı kaldırmaya kalkmadı bardakla vurdu bana, bardak kırığıyla iki kere vurdu. Sonra arkadaşlar gördü, yumrukla girmeye başladı, arkadaşlarım aldı elinden."
Olayı gören öğrenciler ise büyük şok yaşadı:
"Elinde bardakla sıcak çay vardı, yüzüne serpti. Sonra bardakla yüzüne vurdu, zaten biz şok olduk o durumu gördüğümüzde. Arkadaşımızın yakasını tuttu, tepik vurdu."
Dayak nedeniyle öğrencinin yüzünde derin kesikler oluştu. Mehmet Açıkgöz, "Polislik uzmanlık sınavına girecektim, hayatımı mahvetti. Yüzümde oluşan yaralarla ilgili doktor 'Kapanmaz' dedi" ifadelerini kullandı.
Baba Mustafa Açıkgöz, öğretmen hakkında Kahramanmaraş Cumhuriyet Başsavcılığı'na suç duyurusunda bulundu.
Kahramanmaraş Milli Eğitim Müdürlüğü de iddiaları araştırması için iki müfettiş görevlendirdi. Beden Eğitimi öğretmeni ise iddiaları reddetti. Öğrenciyi dövmediğini savunan öğretmen, Mehmet Açıkgöz'ün elindeki çay bardağına çarparak yaralandığını öne sürdü.

Kaynak

pesimist

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,008
Öğrenciyi dövmediğini savunan öğretmen, Mehmet Açıkgöz'ün elindeki çay bardağına çarparak yaralandığını öne sürdü.

Daha rezil bi açıklama olamazdı. Aptal adam

llavinya

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
92
Öğretmenleri kpss den değil , ruh ve sinir hastalıkları servisinden geçirmeleri gerek.

6.burhan

Profesör
Reaksiyon puanı
27
Olmaz olsun böyle hocalar....:bored:

Biz beden hocası ile beraber voleybol topuyla futbol maçı yapıyorduk:rolleyes:

amesfa

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
150
Ah şu öğretmenler.

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Tam dayaklık hocaymış...

POWER

Rektör
Reaksiyon puanı
161
Sen pedahojik formasyona ağırlık vermekten çok milleti kpss yarışına sokarsan aha böyle öğretmenler olur!

SwateR

Rektör
Reaksiyon puanı
662
MEB eğitimde dayak olmaması için iyice uğraştıkça bazı öğretmenler direniyor.N'oldu sanki o topa ayakla vurunca!Top mu patladı!Hafifçe uyarıver.

7.43

Dekan
Reaksiyon puanı
332
Asacaksın öğretmenlerin hepsini, ancak öyle kurtulur bu memleket. :p