Soru Voleybol ligi maçları aynı gün mü oynanıyor ve hangi kanaldan yayınlanıyor?

Bu konuyu okuyanlar

Dejuf

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Selamlar,

Ben de 2021 Avrupa Kadınlar Voleybol Şampiyonası ile voleybola ilgi duymaya başlayanlar arasındayım. Kadınlar şampiyonası bitti, erkeklerinki devam ediyor. Ben de ligleri de izleyeyim dedim ve ligler ne zaman başlıyormuş diye araştırdım.

AXA Sigorta Efeler Ligi ve Misli.com Sultanlar Ligi’nde 2021-2022 Voleybol Sezonu Fikstürü Çekildi | Türkiye Voleybol Federasyonu | TVF bu linkte erkekler ve kadınlar liginin fikstürleri mevcut. Mesela kadınlar liginin ilk haftası 9 Ekim 2021 olarak görünüyor. İkinci haftası ise 12 Ekim 2021. Buradan şunu anladım: hafta maçları aynı gün oynanıyor. Doğru mudur?
Zaten fikstürde ilk hafta için:
Mert Grup Sigorta - Karayolları
Galatasaray - PTT
Bolu Belediyesi - Fenerbahçe Opet...
şeklinde bütün maçlar yazılmış. O zaman dediğim gibi hafta maçları aynı gün oynanıyor. Doğru anladıysam lütfen onaylayın.

Bir diğer sorum ise şudur: Bu maçları hangi kanaldan saat kaçta izleyebilirim? Televizyonumda spora dair TRT Spor, TRT Spor Yıldız, S Sport 1-2, Eurosport 1-2, Sporsmart 1-2 yer alıyor. Bu kanallarda mı yoksa farklı bir kanalda mı yayınlanıyor?