Soru Vodafoneun çekiminden bıktım cayma hakkım var mı para ödemeden

James Howlett

Profesör
Reaksiyon puanı
4,270
Arkadaşlar en ufak kapalı yerde bile çekmiyor bu meret cidden çekmiyor, ve bıktırdı artık 230 lira aylık sınırsız SMS dakika internet ama bezdim açıkçası.

Bu sebepten ötürü para ödemeyecek şekilde cayma hakkım varmıdır?

Varsa hangi operatörü önerirsiniz, 230 lira çıkabilirim paket için, dakika ve İnternet önemli, SMS çok kullanmam

Constantin87

Profesör
Reaksiyon puanı
1,934
Arkadaşlar en ufak kapalı yerde bile çekmiyor bu meret cidden çekmiyor, ve bıktırdı artık 230 lira aylık sınırsız SMS dakika internet ama bezdim açıkçası.

Bu sebepten ötürü para ödemeyecek şekilde cayma hakkım varmıdır?

Varsa hangi operatörü önerirsiniz, 230 lira çıkabilirim paket için, dakika ve İnternet önemli, SMS çok kullanmam
Mobil olduğundan dolayı cayma bedeli ödemeden hattı iptal etmeniz mümkün değil. Evinizde veya iş yerinizde çekmiyor ise şebeke arıza formu oluşturun. Sonucuna göre işlem yaparsınız.

James Howlett

Profesör
Reaksiyon puanı
4,270
Mobil olduğundan dolayı cayma bedeli ödemeden hattı iptal etmeniz mümkün değil. Evinizde veya iş yerinizde çekmiyor ise şebeke arıza formu oluşturun. Sonucuna göre işlem yaparsınız.
İş yerinde çekmiyor diğer yerler önemli değil ve ben gece çalışıyorum akşam 18:00 sabah 08:00 ciddi bir süre ve İnternete konuşmaya çok ihtiyacım oluyor

KaTaRaN

Profesör
Reaksiyon puanı
2,513
3G ye geçir ben öyle rahat ettim

KaTaRaN

Profesör
Reaksiyon puanı
2,513
Bunu yaparsam İnternet hızı nasıl olur peki?
Akşam geldi benim de aklıma. İnstagramda fotoğraf yüklenmiyordu videolar takılmadan yüklenmeye başladı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Akşam geldi benim de aklıma. İnstagramda fotoğraf yüklenmiyordu videolar takılmadan yüklenmeye başladı
Telefon ayarlarından hemen yaparsın beğenmezsen de geri 4G ye geri geçersin.

dusunenadamm

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
381
Ben böyle konularda cimere kayıt açıyorum. Sonuç olarak bir miktar karşılığı bir hizmet sunuluyor ve ben bu hizmetten sözleşmede yazılanlara göre faydalanamıyorum. Üstüne çıkmak istediğimde para ödüyorum. Bundan kaynaklı tüketici hakem heyeti kararıyla ödeme yapmadan çıkabilirsiniz bence. Ben faydalı görüyorum. Cimere kayıt konuyu detaylı anlatıp konu açabilirsiniz. Belki çözüm olur

Constantin87

Profesör
Reaksiyon puanı
1,934
İş yerinde çekmiyor diğer yerler önemli değil ve ben gece çalışıyorum akşam 18:00 sabah 08:00 ciddi bir süre ve İnternete konuşmaya çok ihtiyacım oluyor
sen iş yeri adresini ilettiğinde ne dediler orada sinyal seviyemiz düşük mü? dendi. Bu şekilde yanıt verildiyse cevabı yazılı olarak iste. Sonrasında thh bu evrak ekli, dilekçe yaz. Kuvvetle muhtemel haklı bulunursun. Ceza ödememiş olursun.