Vodafone'dan 50 Kuruşa İnternet Keyfi

Ecevit BIKTIM

Profesör
Reaksiyon puanı
26
Vodafone, faturalı ve faturasız hatlarda sınırları kaldıran yeni Cepnet mobil internet tarifesi günde 50 kuruş'a herkese sınırsız mobil internet keyfi sunuyor.

Vodafone 3G hizmetlerinde yeni Cepnet tarifesiyle müşterilerine sunduğu sınırsız mobil internet ayrıcalığını, faturalı ve faturasız hatlarda yeni bir bakış açısıyla genişletiyor.
Türkiye'de ilk defa cep telefonundan internet sınırlarını ortadan kaldıran Cepnet tarifesi, faturalı veya faturasız hat sahibi Vodafone abonelerine çok avantajlı günlük ve aylık fiyatlarla sınırsız internet deneyimi yaşamasını sağlıyor.

vodafone11272010972.jpg
Vodafone, Türkiye'de herkesin mobil internet keyfini yaşamasını istiyor.

Faturalı ve faturasız hat sahiplerinin 3G+ farkı ile her an, her yerde cep telefonundan internete özgürce bağlanmaları için hazırlanan Cepnet'te taahhüt veya kota şartı bulunmuyor.
:: Vodafone'un fiyat politikasını beğeniyor musunuz?
Yazan: Ecevit Bıktım
SDN - http://shiftdelete.net

Robert

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
100mb > 96kbps :( 128kbps falan olsa geçilebilecek tarife.

Miroğlu

Dekan
Reaksiyon puanı
31
Vodafone'nin fiyat politikası gayet cazip beğeniyorum...

NETWORK

Profesör
Reaksiyon puanı
115
aylık 15 tl ye gelıyor sanırsam bu tarıfe de

keyloger

Rektör
Reaksiyon puanı
235
Güzel bir seçenek aslında, gözüme girdiler. :)

Tabi o 10kb/s ile adamı öldürürler...

TazzzY

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
275
Fiyat avantajları çok güzel yaptıkları yeni tarife ve kampanyalar ile ilgimi çekiyorlar turkcell özellikle son dönemde bedava facebook özelliğinide kaldırdığı için vodafone'ye geçebilirim :)

yusufsan21

Dekan
Reaksiyon puanı
35
Ya yürüyün gidin bir işinize. Böyle saçma sapan kampanyalara kim kanar anlamıyorum. Adama bak adından utanmamış 5 megabayt adil kullanım demiş. Beş megabayta bir mp3 dinlenmez ben ne yapacağım senin internetini.

Allah kimseyi ecnebiye muhtaç etmesin.

Neanderthal

Profesör
Reaksiyon puanı
18
Yuhh bundada adil kullanım var yuhhh harbiden yuhh yaaa

keyloger

Rektör
Reaksiyon puanı
235
Ya yürüyün gidin bir işinize. Böyle saçma sapan kampanyalara kim kanar anlamıyorum. Adama bak adından utanmamış 5 megabayt adil kullanım demiş. Beş megabayta bir mp3 dinlenmez ben ne yapacağım senin internetini.

Allah kimseyi ecnebiye muhtaç etmesin.

Telefondan erişim için bu kampanya...

Ayrıca 5 mb'dan sonra, bağlantını kesmiyor, hızını düşürüyor. :)

yusufsan21

Dekan
Reaksiyon puanı
35
Telefondan erişim için bu kampanya...

Ayrıca 5 mb'dan sonra, bağlantını kesmiyor, hızını düşürüyor. :)

Telefonda mp3 dinlenmiyor mu? Ayrıca Ttnet de kesmiyordu hem de 512'ye düşürüyor ama onu yerden yere vuruyoruz.

keyloger

Rektör
Reaksiyon puanı
235
Telefonda mp3 dinlenmiyor mu? Ayrıca Ttnet de kesmiyordu hem de 512'ye düşürüyor ama onu yerden yere vuruyoruz.

Mobilite önemli, sadece maillerine bakmak isteyenler için güzel bir seçenek olmuş, yabancı firmadan şikayet ediyorsunuz peki yerlisi ne yaptı?

the grudge

Profesör
Reaksiyon puanı
49
5MB? ne bu adil kullanım saçmalığı? vodafone düzenbaz markadan başka bir şey değil...

samichh

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bence gayet güzel oldu, eskiye göre daha hesaplı olduğu kesin, pek çok kişi maillerine bakmak, haber okumak, facebook,twitter için kullanılabilecek ufak boyutlu paket çıkarmasını istiyordu vodafonedan onlar da bunu yaptı..

desperado64

Rektör
Reaksiyon puanı
104
vodafone bıraksın bu işi :D kanı gibi internet istemiyoruz :)

PylsWeb

Profesör
Reaksiyon puanı
16
50 Kuruşa adil kullanım uygulmışlar bence iyide yapmışlar istemiyorsanız standart pakette 1kb/0,1 kuruş..

the grudge

Profesör
Reaksiyon puanı
49
elektrikler kesildi yada adsl gitti telefonunu modem olarak kullandığında 5MB 5 sekme açınca biter...

yusufsan21

Dekan
Reaksiyon puanı
35
Vodafone'u savunan değerli mod arkadaşım. Sen bu adil uygulama ile kaç yılda bir Fedora indirebilirsin :D

Şaka maka bir yana ama maillerine bakmak için de bu çok az ve çok pahalı. Sadece maillerime bakmak için ayda 15 lira vermem. TTnet sınırsız interneti 30 liraya veriyor zaten.

the grudge

Profesör
Reaksiyon puanı
49
Vodafone'u savunan değerli mod arkadaşım. Sen bu adil uygulama ile kaç yılda bir Fedora indirebilirsin :D

Şaka maka bir yana ama maillerine bakmak için de bu çok az ve çok pahalı. Sadece maillerime bakmak için ayda 15 lira vermem. TTnet sınırsız interneti 30 liraya veriyor zaten.

savunma durumu yok detaya dikkat çekme var... bence Vodafone dolandırıcı Turkcell'den daha fazla hemde ama avea gibi değil o sadece söğüşlüyor...

freewill

Dekan
Reaksiyon puanı
61
valla ben turkcell in 1 gb paketini kullanıyorum aylık 19 tl bu daha mantıklı :D

fobyram

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Süper olmuş eski tarifesi pahalı geliyodu :D

freewill

Dekan
Reaksiyon puanı
61
en azından sorun yaşamıyorum arkadaşlarımda avea var 2 de 1 bağlantı kopuyor sayfa yenilemekten zaten kotayı dolduruyorlar ayrıca hızda fena değil 3g aktiflen 280-300 arası dosya indiriyor :D

balcis

Doçent
Reaksiyon puanı
0
kota gitti adı adil kullanım oldu, saçmalık, allah aşkına yemeyin şunu interneti daha önce kullanmamış insanlar gibi.

the grudge

Profesör
Reaksiyon puanı
49
reklamında adil kullanımdan söz etmiyorlar sanki sınırsız internet satmış gibi reklam yapıyorlar...

DogukanDogu

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Bu şirketlerin hepsi birbirinin Türevi. Kazığa yeni bir kılıf; Adil Kullanım o olmazsa kazık bir fiyat.... İşte Türkiye ve Kapitalist düzen gerçeği... :)))))

keyloger

Rektör
Reaksiyon puanı
235
reklamında adil kullanımdan söz etmiyorlar sanki sınırsız internet satmış gibi reklam yapıyorlar...

İllaki reklamın altında, küçük yazı geçiyordur. :)

Yoksa rekabet kuruluyla araları açılır, açılmazsa da açarız. :)

Vodafone'u savunmak gibi bir amacım yok, bunu Turkcell yapmış olsa daha çok sevinirdim. TTnet sınırsız interneti nerede 30 liraya veriyormuş? Bana da söyle ben de kullanayım. Ayda 45 küsür internete yaklaşık 20 lirada kullanılmayan ev telefonuna ödeniyor, bizim evde böyle en azından..