Vodafone nin iPhone 4 kampanyasında yaptığı sahtekarlık

takein

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
merhaba arkadaşlar bu gün iphone 4 için sıraya girdiğim vodafone cep merkezinde beni aradılar ve iphone 4 ü hala isteyip istemediğimi sordular tabiki istiyorum dedim ve numaramı teyit etiler sonrasında numaramı vodafone taşıyıp taşımadığımı sordularbende 2 ay önce iphone 4 kampanyasından yararlanmak için taşıdığımı söyledim ve cep merkezindeki bey o zaman size iphone veremeyiz dedi neden dedim öncelik olarak şimdi geçiş yapacak diğer operatör lere öncelik veriyorlarmış e ben zatan 6 yıllık türkcell abonesiydim yararlanmak için geçtim dedim kusura bakmayım ama veremiyoruz dediler ve merkezi arayıp bilgi alabilceğimi söylediler bende dediği gibi yaptım ve merkezden öyle birşey olmadığını söylediler ben tekrar cep merkezi aradım ve merkezle konuştuğumu ve böyle bir durum olmadığını söyledim lütfen bekleyin merkezle konuşacağım dedi 1-2 dk sonra tekrar döndü ve kusura bakmayın bizim söylediğimiz gibi sadece şu an geçiş yapanlara telefon verebileceğini ve isterseniz merkezi arayıp şikayet kaydı bırakabileceğimi söyledi ve belki şubatta gelecek partide vodafone müşterilerine telefon verilebilirmiş oda belki ve ben de aynen öyle yaptım olaya bakarmısınız yani adamlar kendi müşterilerini hiç sallamıyor kendi müşterilerine ikinci sınıf müşteri mua:angry::angry::angry:melesi yapıyorlar nasıl bir operatöre geçiş yaptığımı erken fark ettim

0ReiS0

Dekan
Reaksiyon puanı
91
Alayı Üç'kağıtçı özellikle turkcell!

surmelim37

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Tam olarak hatırlamıyorum kaç yıl oldu eski ismi ile telsim şimdi ki ismiyle (vodafone) 1saat içerisinde 100 kontorum gitmişti ve hiçbir aboneliğim olmadığı halde. müşteri hizmetleride geri iade yapmadılar bıdı bıdı.. konuştular bende sinirlenmiştim hattı kırmıştım turkcell e geçmiştim ve o günden beri turkcell kullanıyorum. Oldum olası ısınamadım zaten vodafone,ve avea ya :)

dauutt

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Kalitesiz operatör işte... reklamları bile saçmalığın ötesinde... "kırmızı" reklamlarıyla şafak sezer'i de gözümde kararttılar.... turkcell'le gayet mutluyum..

ahmeta

Profesör
Reaksiyon puanı
36
Bence 3 operatör de birbirinden sahtekar bizlerin, paralarını alavere-dalavere edip bi şekilde kendi ceplerine indirbilmek için yapmayacakları şaklabanlık yok. Bende bir örnek vereyim, Avea jet'im var ancak oturduğum mahallede 3G servisi yok. 3G çıkalı 1,5 yıldan fazla zaman geçti ve Ankara'nın göbeğinde şebekede 3G yok!! sonra da reklamlarda insanları kandırırlar bizimki şu kadar hızlı bizim ki şu kadar iyi çekiyor diye....

NETWORK

Profesör
Reaksiyon puanı
115
Vodafone da ıphone konusu dahıl hıc bır konuda sorun yasamadım
gelıpte burada vodafone musterılerı 2. sınıf gıbı davranıyor dıye genelleme yapma ıstersen

emre24

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Tarafsızım ama her operatör böyle yapıyor. Yetenek sizsiniz yarışmasını izlemek için üniversitelerde hattını turkcell e geçirenlere bilet veriyorlardı. Hepsi aynı :D

takein

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Vodafone da ıphone konusu dahıl hıc bır konuda sorun yasamadım
gelıpte burada vodafone musterılerı 2. sınıf gıbı davranıyor dıye genelleme yapma ıstersen

bal gibi de 2. sınıf muamelesi yapıyor 2 bayisiyle görüştüm açık açık öncelik geçiş yapacak diğer operatörlere verilmesi için merkezden yazı geldiğini söylüyorlar bunun adı 2. sınıf muameledir cepmerkezlerinin biri bursa carrefour bir diğeri bursa korupark

erenberk

Rektör
Reaksiyon puanı
101
bal gibi de 2. sınıf muamelesi yapıyor 2 bayisiyle görüştüm açık açık öncelik geçiş yapacak diğer operatörlere verilmesi için merkezden yazı geldiğini söylüyorlar bunun adı 2. sınıf muameledir cepmerkezlerinin biri bursa carrefour bir diğeri bursa korupark

Ben olsam iyi o zaman ben de geçiş yapıyorum deyip başka bir operatöre geçeceğimi söylerdim. O zaman işler değişirdi...

Bu arada operatörü değiştirmek için ücret alıyorlar mı? Almıyorlarsa hemen değiştir ve alın artık şu operatördenim ve geçiş yapmak istiyorum - iphone'umu hazırlayın de :D

takein

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ben olsam iyi o zaman ben de geçiş yapıyorum deyip başka bir operatöre geçeceğimi söylerdim. O zaman işler değişirdi...

Bu arada operatörü değiştirmek için ücret alıyorlar mı? Almıyorlarsa hemen değiştir ve alın artık şu operatördenim ve geçiş yapmak istiyorum - iphone'umu hazırlayın de :D

malesef 3 ay dan önce başka bir operatöre geçiş yapılmıyor ve vodafone geçerken hiç bir ücret talep etmediler

EzberimSin

Profesör
Reaksiyon puanı
11
vodafone gayet süper. hiç bir şekilde ikinci sınıf durumu yaşamadım. gayet te uygun.

crazyspym

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Vodafone gittim 4s almak için her ay 42 TL ödüyorum 1000 dakika 1000 SMS 500 GB internet neyse taahhütümü bozdum banada aynısı yaptılar siz karalistedesiniz diye saçmalamayın dedim sonra sistemde hata varmış pardon dedi. Sonra 5 iş günü içinde çözülecek felan diye saçmaladı almayın sakın vodafone dan felan arkadaşlar hesapladım 2500 TL gelior telefon bi avantajı yok zaten yarısını kredi kartından alıyorlar gittim vatandan aldım 2000 TL

Ayrıca Avea'ya geçtim 1000 dk 2000 SMs Sınısrsız net 40 TL

madmex

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Bence 3 operatör de birbirinden sahtekar bizlerin, paralarını alavere-dalavere edip bi şekilde kendi ceplerine indirbilmek için yapmayacakları şaklabanlık yok. Bende bir örnek vereyim, Avea jet'im var ancak oturduğum mahallede 3G servisi yok. 3G çıkalı 1,5 yıldan fazla zaman geçti ve Ankara'nın göbeğinde şebekede 3G yok!! sonra da reklamlarda insanları kandırırlar bizimki şu kadar hızlı bizim ki şu kadar iyi çekiyor diye....

Ara avea'yı iade ettirebiliyorsun