vodafone mu tt mi

Efee Şahin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
arkadaşlar telefonum iphone 6s değiştirmeyi düşünüyorum ama ondan önce türk telekom kullanıcısıyım ve telefonum wifi çekmiyor bu yüzden kendi internetimi kullanıyorum ve 15 gb bitiyor hatta kotayı aşıyorum sizce 24 gb lık voddafone a geçmeli miyim işim acil yardımcı olursanız çok sevinirim bi de mersinde oturuyorum mersini bilen varsa mersinde nasıl çekiyor aslında merkezdeyim her operatör çeker ama yine de söleyeyim dedim

Mikail_Ebrinç

Profesör
Reaksiyon puanı
2,700
Bizim evin her yerinde TT çekiyor arka odalarda biraz sıkıntılı ama vodafone ise balkonda zarzor cekiyordu yani TT vodafone dan daha iyi gececeksen turkcell geç en iyi her hafta GB veriyor genelde zaten TT ek GB paketleri var ucuz ama karar sesin ben TT sen vodsfona geçtim geçmez olsaydım

...Görkem...

Profesör
Reaksiyon puanı
779
arkadaşlar telefonum iphone 6s değiştirmeyi düşünüyorum ama ondan önce türk telekom kullanıcısıyım ve telefonum wifi çekmiyor bu yüzden kendi internetimi kullanıyorum ve 15 gb bitiyor hatta kotayı aşıyorum sizce 24 gb lık voddafone a geçmeli miyim işim acil yardımcı olursanız çok sevinirim bi de mersinde oturuyorum mersini bilen varsa mersinde nasıl çekiyor aslında merkezdeyim her operatör çeker ama yine de söleyeyim dedim

O durum ile göre değil bulunduğunuz lokasyona göre değişir. En iyi sonucu evinizde veya çevrenizde bir vodafone kullanıcısının telefonu ile kullanacağınız yerde test yapmanızdır. En doğru sonucu böyle alırsınız. Eğer memnun eden bir sonuç alırsanız geçiş yapın. Test sonucu kötü çıkar ise hiç geçmeyin düşük hızda internet çok sıkıntılı bir durum.

bud

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,710
Konumunuzdaki baz istasyonu erişimi imkanı özelinde bir seçim yapmalısınız. Arkadaşlarınızın falan varsa Vodafone, Turkcell hangisi iyi çekiyor test etmek gerek.

Efee Şahin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
aslında arkadaşlarımın içinden vodafone dan memnun olan da var olma
O durum ile göre değil bulunduğunuz lokasyona göre değişir. En iyi sonucu evinizde veya çevrenizde bir vodafone kullanıcısının telefonu ile kullanacağınız yerde test yapmanızdır. En doğru sonucu böyle alırsınız. Eğer memnun eden bir sonuç alırsanız geçiş yapın. Test sonucu kötü çıkar ise hiç geçmeyin düşük hızda internet çok sıkıntılı bir durum.
arkadaşlarımın içinde vodafone dan memnun olan da var olmayan da var ama ben tt de kalacağım telefonumu değiştirdiğimde internet problemim kalmaz evde wifi var teşekkür ederm