Vodafone Genel Sistem Hatası ?

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
vodafone hattım var ve vodafoneda şöyle bir kampanya var teklif1 teklif2 şeklinde teklif1 10 tlye 1 ay her yöne 120 dakika ücretsiz 2.ci teklif ise 500 dakikamı ne veriyodu neyse bu teklif bir benim hattıma tanımlı bir ay süresi doldu ve bakiyem olduğundan iptal etmediğim için tekrar aktif oldu fakat konuşmalarım ise normal ücretlendiriliyor paketimden gitmiyor iptal etmek istedim vodafone onlıne işlemlerden (seçili opsiyonda yetkiniz bulunmamaktadır diyor) vodafone bayisine gittim sordum genel bir sistem hatası en kısa zamanda düzelicek dedi genel sistem hatası ise yapabilceğim bir şey yoktu ama 10 gün oldu düzelmedi bu nasıl iş süresi dolunca bakiyede tlmden al ama paket geçerli olmasın hediye dakikalarım yerine normal ücretlendirileyim oh ne ala ne güzel iş sonrada vodafone genel sistem hatası desin bu durumla karşılaşan arkadaşlar varmı varsa ne yapmalıyım paketimi iptal ettirmek istiyorum olmuyor msjlada olmuyor bayidede olmuyor napıcam sürekli tlm gidiyor

detaylı bilgiler linkte mağdurum

http://forum.vodafone.com.tr/t5/Fat...Konuşma-Paketleri-120-ve-250-Dakika/td-p/1915

truemagic

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bende Vodafone'dan yeni kurtuldum Avea daha güzel.