Bu konuyu okuyanlar

Ege854

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba.
Hem vlog hem de normal olarak çekim yapabileceğim bir kamera arıyorum. Fotoğraf çekmek için de kullanacağım.
Ekranı dönebilir olursa iyi olur.
Fiyatı 1000 ya da altı olabilirse iyi olur.
Kafamda belli bir marka yok.
Bu konu ile ilgili görüşlerinizi yazabilir misiniz?

Ar0505

Asistan
Reaksiyon puanı
34

Ege854

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bilinen bir marka olmasını istiyorum.
1. hakkında kötü yorumlar yapılmış ve 2. kameranın fiyatı biraz pahalı geldi açıkçası.
Arkadaşım sjcam sj4000 kullanıyor.
sjcam önerir misiniz?
Dijital kompakt bir makine mi alayım diye diye düşünüyorum.
Çünkü ekranı dönebilen modeller de oluyor. Yani vlog çekerken kendimi görebilmem için.

Mustafa Kiraz

Asistan
Reaksiyon puanı
80
Hepsi burada yorumlarını d
1. hakkında kötü yorumlar yapılmış ve 2. kameranın fiyatı biraz pahalı geldi açıkçası.
sjcam önerir misiniz?
Çünkü ekranı dönebilen modeller de oluyor. Yani vlog çekerken kendimi görebilmem için.
Xioami dünya çapında bilinen bir marka ve Fiyat performans ürünleri ile anılır.
HB yorumlarını okursanız birisi GO Pro ile eş değer kalite sergilediğinden bahsetmiş. Tam Vlog'luk kamera kesinlikle karşılaştırmalara vb. bakmalısınız kestirip atmayın derim.
Vlog'u bu aksiyon kameralarının geniş açısı oldğu için kendinizi tutturmakta sorun yaşamazsınız. Hatta telefonla uygulama aracılığıyla canlı aktarım bile olabilir bu cihazda araştırın son dediğim hakkıdna emin değilim ama aksiyon kamerasının gayet geniş açılı olduğunu biliyorum.

Ar0505

Asistan
Reaksiyon puanı
34
sjcam önerir misiniz?
o zaman arkadaşın yazdıgı modele bakabilirsin

Mustafa Kiraz

Asistan
Reaksiyon puanı
80
O fiyatta alacağınız compact makine size videodadn çok fotoğraf performansı sunar. Bu cihazla çok iyi FHD60 FPS videolar çekebilirsiniz.

Ege854

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Hepsi burada yorumlarını d

Xioami dünya çapında bilinen bir marka ve Fiyat performans ürünleri ile anılır.
HB yorumlarını okursanız birisi GO Pro ile eş değer kalite sergilediğinden bahsetmiş. Tam Vlog'luk kamera kesinlikle karşılaştırmalara vb. bakmalısınız kestirip atmayın derim.
Vlog'u bu aksiyon kameralarının geniş açısı oldğu için kendinizi tutturmakta sorun yaşamazsınız. Hatta telefonla uygulama aracılığıyla canlı aktarım bile olabilir bu cihazda araştırın son dediğim hakkıdna emin değilim ama aksiyon kamerasının gayet geniş açılı olduğunu biliyorum.
Markayı duydum fakat emin olamıyorum. Fiyatı da biraz pahalı geldi. O yüzden böyle bir yorum yaptım.

Ege854

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
İnternet dışında alabileceğim bir yer var mı?
Açıkçası pek güvenemiyorum ve görerek almak istiyorum :D
Örneğin sjcam'in Turkcell'den alınabileceğini gördüm internet sitesinde.

Mustafa Kiraz

Asistan
Reaksiyon puanı
80
İnternet dışında alabileceğim bir yer var mı?
Açıkçası pek güvenemiyorum ve görerek almak istiyorum :D
Örneğin sjcam'in Turkcell'den alınabileceğini gördüm internet sitesinde.
İstanbulda İstanbul bilişim vb yerler bunu satıyordur. Biraz araştırma ile nerelerde satıldığını bulabilirsiniz. Xioami telefonları satan büyük yerler bu cihazı da satıyordur.

Frosa

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,414
Xaomi'ye güvenebilirsiniz. Dünya çapında gayet güvenilir ve kaliteli bir markadır. Dilerseniz Go Pro'lara da bakabilirsiniz. Güvenilir internet sitelerinden alırsanız sorun çıkacağını zannetmem. Biraz piyasa araştırması yaparak, sorunsuz satın alabilirsiniz.