Vizyon Bilgisayar Teknik Servis (Antalya)

Bu konuyu okuyanlar

vizyonbilgisayar

Öğrenci
Katılım
18 Şubat 2016
Mesajlar
1
Reaksiyon puanı
0
Puanları
1
Yaş
33
http://www.bilgisayarteknikservis.xyz
Yıllardır notebook & laptop ve elektronik cihaz bakım-onarım ve tamir işlemleriyle çalışmalarını sürdüren firmamız, kaliteli yedek parça tedarik imkanı sayesinde notebook cihazlarınızın model ve markasına uygun ürünler kullanarak, tüm işlemleri başarıyla gerçekleştirmektedir.
Herhangi bir sebepten dolayı garanti dışı kalan veya garanti süresi dolan notebook cihazlarınızın markası ve modeline göre doğru ve uzun vadeli çözümler sunarak, notebook cihazlarınızın eski performansına yeniden kavuşmasınıda sağlıyoruz.
Müşterilerimizin memnuniyeti sayesinde bilişim ve teknoloji sektöründe hızla büyüyen ve kurumsal bir yapıya kavuşan firmamız, bünyesinde notebook cihazlarının tamir ve onarımlarında uzman personellerle hizmet sunmaktadır,her türlü soruna doğru müdahale eden bu ekibimiz sayesinde cihazlarınızdaki sistemsel ve donanımsal hatalar ortadan kaldırılmaktadır.
Sadece mevcut hataların ortadan kaldırılması değil aynı zamanda gizli sorun ve hatalarında tespiti yapılarak ileride doğabilecek arızaların önüne geçilmesi için de bakım ve onarımları yapılarak kullanıcının ileride yaşayacağı ikinci bir arıza durumu ortadan kaldırılmakta,yaşanabilecek ek bir maliyete girilmemesi sağlanmaktadır.

Herhangi bir sorununuz olması halinde yada daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız Vizyon Bilgisayar olarak sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız...
 
Üst