Vivo V29 deneyimlerim

Bu konuyu okuyanlar

Alemdar16

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
1000027478.jpg

1000027481.jpg

Yeni telefon almam gerekiyordu çok telefon baktım. Kamera, ekran, hafıza, tasarım ve dayanıklı olması benim için en önemli detaylardi.

1. Kamerası harika zaten portre ustası, bir sürü modu var. + kamera modları ekranının resmini attım.

2.120mh kavisli ekran mükemmel parlak ve canlı.. üstelik ekstra olarak sağlamlaştırılmış. IP68 sertifikası var, su altında çalışabiliyor ve kamerası çekim yapabiliyor.

3. 256 gb hafiza 8+8 ram ve Funtouch arayüzü ile gerçekten çok akıcı ve atlama, donma, gecikme kesinlikle olmuyor. Funtouch 14 kişiselleştirme konusunda da çok kullanışlı. Temaları ve widgetleri beğendim. Bu arada geçen hafta android 14 güncellemesi geldi.

4. Kutudan şarj adaptörü, kablo ve şeffaf kılıf çıkıyor. Şarj adaptörü çok büyük ama yarım saatte %100 dolduruyor. Bataryayı 4500 mah diye garipsemiştim, yalnız sanırım optimizasyon çok iyi, yoğun kullanımda bile günü çıkarıyor, 10 dakika takıyorsun, içindeki kalana ek +%40-%50 dolduruyor.
Mesela batarya %100 iken 40 dakika görüntülü görüşme yaptım, bittiğinde %88 idi.

Bu arada bana göre eksilerini yazmam gerekirse, özellikle kablosuz şarj olması gerekirdi. Birde Vivo tema uygulaması daha iyi olmalı diye düşünüyorum.

Yani kesinlikle telefon alınırken ihtiyaca göre alınmalı.Çok beğendim telefonu.

galaxyfan

Doçent
Reaksiyon puanı
541
Güzel inceleme için teşekkürler, biraz geç oldu (yeni gördüm konuyu) hayırlı olsun, güle güle kullanın.