Vitamin LGS Ürününü Deneyen Var Mı?

Bu konuyu okuyanlar

horus702

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar merhabalar;
kardeşim olacak eşek LGS'ye daha yeni hazırlanmaya karar verdi. Dershaneye falanda gönderemiyoruz evde yaşlı babanemiz var. Vitamin LGS ürününü deneyen var mı? Ürünü kullanan falan. Online deneme sınavları vs. varmış biraz kendi sitesinden anlamaya çalıştık.
Memnun olan var mı Vitamin Eğitim ürünlerini kullanıp? Önerir misiniz?
Vitamin Eğitim | LGS’ye Hazırlıkta İhtiyacın Olan Her Şey Tek Bir Çözümde! bu ürünü düşünüyoruz.

Başka önerisi olan var mı ya da?

_emre_emre_

Profesör
Reaksiyon puanı
2,265
vitamin iyi anlatıyor

kirmiziamayesil

Asistan
Reaksiyon puanı
91
Hocam peki deneme sınavları da var mı? Bir ona da bakalım yoksa sadece youtube kanalı mı bu?
tongucakademi.com sitesinde sınıf anahtarı veya sınıf paketini alabilirsiniz. En son sınıf paketini aldığınızda sınıf anahtarıyla beraber akıl haritaları geliyordu. Denemeler var. Örnek olarak bir ekran görüntüsü ekledim.
1614242018761.png

horus702

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
tongucakademi.com sitesinde sınıf anahtarı veya sınıf paketini alabilirsiniz. En son sınıf paketini aldığınızda sınıf anahtarıyla beraber akıl haritaları geliyordu. Denemeler var. Örnek olarak bir ekran görüntüsü ekledim.
Ekli dosyayı görüntüle 140884
Hocam bunda online deneme sınavı bulamadım ben normal kitap var sanırım. Birde acaba online ders anlatımları sadece youtubedan mı?
Mesaj otomatik birleştirildi:

vitamin iyi anlatıyor
memnun musunuz hocam?

MyNameİsJOHNNY

Doçent
Reaksiyon puanı
362
Arkadaşlar merhabalar;
kardeşim olacak eşek LGS'ye daha yeni hazırlanmaya karar verdi. Dershaneye falanda gönderemiyoruz evde yaşlı babanemiz var. Vitamin LGS ürününü deneyen var mı? Ürünü kullanan falan. Online deneme sınavları vs. varmış biraz kendi sitesinden anlamaya çalıştık.
Vitamin Eğitim | LGS’ye Hazırlıkta İhtiyacın Olan Her Şey Tek Bir Çözümde! bu ürünü düşünüyoruz.

Vitamini zaten EBA Ücretsiz yayınlıyo kendi sitesinde

horus702

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1

nvidiashe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Biz Vitamin LGS kullanıyoruz gayet güzel. Şöyle anlatayım hatta:

- Sorularla öğretiyor en önemlisi bu
- Her sorunun çözüm videosu var
- çok büyük bir soru kaynağı
- Matematikte neredeyse sınırsız soru sunuyor konuyla alakalı soru yaratma aracı koymuşlar
- deneme sınavları var yerini görebiliyorsun
- okul belirleyip okulu kazanmak için hangi aşamadasın onu görebiliyorsun.

Gayet güzel bir sistem bu arada. bence deneyebilirsiniz. EBA ile hiç alakası yok EBA'da bu yok.

The Punisher

Doçent
Reaksiyon puanı
606
Arkadaşlar merhabalar;

Sana tavsiyem LGS sınavında kardeşini özel eğitime gönderme, Üniversite sınavında gönder daha yararlı oluyor.

horus702

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Biz Vitamin LGS kullanıyoruz gayet güzel. Şöyle anlatayım hatta:

- Sorularla öğretiyor en önemlisi bu
- Her sorunun çözüm videosu var
- çok büyük bir soru kaynağı
- Matematikte neredeyse sınırsız soru sunuyor konuyla alakalı soru yaratma aracı koymuşlar
- deneme sınavları var yerini görebiliyorsun
- okul belirleyip okulu kazanmak için hangi aşamadasın onu görebiliyorsun.

Gayet güzel bir sistem bu arada. bence deneyebilirsiniz. EBA ile hiç alakası yok EBA'da bu yok.

Merhaba kardeşim 3 adet sorum var;
1) Siteyi tam inceledim 890 TL'ye değer mi?
2) Öğretmen konu anlatımları dedikleri tam olarak nedir?
3) Adım adım kişiye özel dedikleri ne ola ki? onun örneği var mı satın almışsın sanırım sen ekran resmi falan paylaşabilir misin?

SOLTER

Doçent
Reaksiyon puanı
560
İnklap adına güzel.