visual studio hangi sürümü daha iyi

visual studio 2019 community mi profesyonel mi enterprise mi

• Kullanılan toplam oy
    3

Bu konuyu okuyanlar

Poyraz3460

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
visual studio da yeniyim visual studio 2019 community ve profesyonel arasında kaldım sizce hangisi daha iyi

Byilmaz91

Asistan
Reaksiyon puanı
133
Ben profesyonel kullanıyorum, aralarında ne gibi farklılıklar var pek bilmiyorum ancak memnunum.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Community ücretsiz diye biliyorum. Sürüm yükseltmek şirketler için daha uygun. Hesaplar arası projeler, ortak projeler vs. özellikleri kazanıyorsun üst sürümlerde. Para ile pro versiyon alacaksanız gerek yok bence.

Poyraz3460

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Community ücretsiz diye biliyorum. Sürüm yükseltmek şirketler için daha uygun. Hesaplar arası projeler, ortak projeler vs. özellikleri kazanıyorsun üst sürümlerde. Para ile pro versiyon alacaksanız gerek yok bence.
merhaba ben satın almaya gerek duymuyorum internette serialler var onlardan birini girip full olarak kullanabiliyorum

hakaya

Asistan
Reaksiyon puanı
109
Kendi başınıza amatör olarak uğraşıyorsanız Community edition işinizi görecektir. Ayda 45 dolar vermeye gerek yok.

ertan2002

Asistan
Reaksiyon puanı
112
yapacagin ise bagli bir sey.. Mesela biz sirkette xamarin kullaniyoruz ve vs'nin pro lisansi var. Ancak xamarin profiler kullanamadik cünkü enterprise sürümünde geliyormus. Ben baska türlü hallettim ancak böyle kisitlamalar oluyor. Tabi herkesin bu tarz seylere ihtiyaci olmadigi icin en iyisinden ziyade, benim isime ne yarayacak mantigiyla bakacaksin. Eger para vereceksen özelliklerine bak, enterprise cogu firma icin gereksiz, belki pro versiyonu da.. Para vermeden kullanacaksan da enterprise olani indirip kullanabilirsin.

Samet UCA

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,912
Community başlangıç için iyidir. Ücretsiz alabileceğiniz microsoft hesabınız ile lisans yenilemesi yapabilirsiniz.

kmurat

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,709
SharpDevelop sınırsız ücretsiz. Key de istemez. Community'yi bilmemde 2017 nin ücretsiz sürümü bir sene ücretsizdi, Profesiomal da 1 ay ücretsizdi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ve daha iyi olupta ne olacak? Sen iyiysen gerisi hikaye.