Visual Studio 2017 Pro

Bu konuyu okuyanlar

Sefaninky

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar,

Bir sorum olacaktı; Aslında bu soruma Microsoft un satış mühendisleri cevap vermeliydi fakat verdikleri cevap beni tatmin etmedi.

Visual Studio 2017 Pro lisansı almayı düşünüyorum. Lisansı satın aldığımda bu lisansı birden fazla bilgisayarda kullanabilir miyim? Yoksa her bir bilgisayar için ayrı ayrı lisans mı satın almalıyım?

4 farklı bilgisayarda bu yazılımı geliştirebiliyor ve kullanabiliyor olmalıyım. Öneriniz ya da bilginiz var mı bu konuda?

Ayrıca şu anda Visual Studio 2017 deneme sürümünü kullanıyorum ve gayet memnunum. Çoğu haberleşme protokollerini kullanabiliyor ve cihazlara erişim sağlayabiliyorum. Yazılım olarak Visual Studio C# kullanıyorum. Visual Studio 2017 Pro satın aldığımda da tüm bunları yapabiliyor olacak mıyım?

İlk defa bi yazılım lisansı satın alacağımdan acemi sorularım için kusura bakmayın. Şimdiden Teşekkürler

dConce

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Microsoft'un verdiği cevabın neresi tatmin etmedi hocam?
Benim bildiğim 5 olması gerek Office'den yola çıkarak. Ama siz bana güvenmeyin yine de bir kontrol edin derim.

Master Yoda

Müdavim
Reaksiyon puanı
234
Microsoft sitesinde ayrı ayrı olacağı yazıyor. (Site => Visual Studio Professional 2017)
Visual Studio Professional her kullanıcı için ayrı ayrı lisanslanır. Lisanslanan her kullanıcı, programlarını tasarlamak, geliştirmek, test etmek ve göstermek için yazılımı dilediği kadar cihaza yükleyebilir ve bu cihazlarda kullanabilir. Lisans kapsamında, yazılımın geçerli sürümü olan Visual Studio Professional 2017 bulunur.