Soru Virustotal community kısmından dosya indirmiş olabilir miyim?

Bu konuyu okuyanlar

Bayırdır

Asistan
Reaksiyon puanı
30
Selamlar, bu aralar şöyle bir olaydan korkuyorum virustotale bir dosya atınca community kısmi oluyor orda millet daha önce aratmis mi ne aratmis falan onlar görünüyor işte oradan dosya indiririm diye korkuyorum yanlislikla antivirüs konusudna bir uyarı gelmedi ama korkuyor insan

serj

Profesör
Reaksiyon puanı
2,879
Siz bittiniz sanıyordum. Mesaj kasmak için mi, kafa bulmak için mi açıyorsunuz anlamıyorum fakat bir şekilde bitmiyorsunuz lan. İlginçsiniz, anlamadım.

Bayırdır

Asistan
Reaksiyon puanı
30
Siz bittiniz sanıyordum. Mesaj kasmak için mi, kafa bulmak için mi açıyorsunuz anlamıyorum fakat bir şekilde bitmiyorsunuz lan. İlginçsiniz, anlamadım.
Yani bilgisayarım oldu olalı çok değer gösteriyorum 2-3 korktuğum olay var genel olarakta yanlışlıkla bir şeyler yapmak endişelendiriyor beni zamanında bilinçsiz kullanımdan çok çektim haberim olmadan bilgisayarın içinde virüs kaynamasından korkuyorum.

Akkara

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
Herhangi bir bağlantıya tıklamadıysan indirmemişsindir. Ne yaptığını hatırlamıyorsan bu durumda diyecek bir şey de yok hani. :)
Bilgisayar ve internet kullanımı üzerine bir kitap alabilirsin, bilgisayar kullanmasını bilen yakınlarından, büyüklerinden veya öğretmeninden yardım isteyebilirsin. Bilgisayarı ve internet ortamını tanıdıkça, bilinçli ve güvenli kullandıkça endişelerin azalacaktır.

Hopeツ︎

Go for the EYES BOO. Go for the EYES! ?
Reaksiyon puanı
2,268
Tıklamadığınız sürece indirmezsiniz, indirmediğiniz sürece de güven altındasınız. ?