Virus programları av test 2010

nevrans

Asistan
Reaksiyon puanı
6
ben laptopta kullanıyorum hıc bır sorun yok nette hızlı sorf yapıyorum torenttende ındırıyorum dowload ederken tarama yapıyor vıruslu ıse hemen blokluyor ındırmıyor belkı netle ılgılı olabılır ben 16mb VDSL 2 kullanıyorum G-DATA AV 2010-ONLINE ARMOR PREMIUM-ZEMENA ıle bırlıkte kullanıyorum hıc bır sıkıntı yasamadım guvenlık duvarı kotudur g-datanın o yuzden lısanslı onlıne armor premıum kullanıyorum bır kac gun sıstemı tanımasına musade edın ve mutlaka ama mutlaka FORMATLANMIŞ pc kurun hıc bır sıkıntı yasamazsınız ben g-data ve kaspersky formatsız pc kurmustum kasmıstı formattan sonra hıc bır kasma hıssetmedım pc devamlı vırus programı denıyıp sılınce mutlaka kalıntıları kalıyor bu yuzden mutlaka FORMAT atın bakın bu lınkte bır g-data kullanan asaya adlı uye ne yazmıs http://www.chip.com.tr/forum/30-gunluk-deneme-GDATA-2010_t97002.html

uma350

Profesör
Reaksiyon puanı
70
Norton ile Kaspersky şaşırttı beni doğrusu daha ön planda görmeyi düşünüyordum.Ama..biri 7. diğeri 13. sırada bi yanlışlık olmasın :)

nevrans

Asistan
Reaksiyon puanı
6
norton genede ıyı sonuc almıs kaspersky bır turlu bırıncı olamıyor nedense begenılmeyen eset bıle onunde kasperskyden

uma350

Profesör
Reaksiyon puanı
70
norton genede ıyı sonuc almıs kaspersky bır turlu bırıncı olamıyor nedense begenılmeyen eset bıle onunde kasperskyden

değil mi ? ne ilginç ya geçenlerde bir bilişim dergisi veriyordu Gdata nın 3 aylık mıydı neydi tam sürümünü bende beğenmedim kaldırmıştım.haksızlık etmişim anladım bari bir özür maili atayım ayıp ettik adamlara.. :biggrin:

feykbey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
sonunda eset kullanmayı gerçekten bilen birisini gördüm. eset piyasadaki en iyi sezgisel savunmaya sahip antivirüs. bence gelişmiş sezgisel taramanın aktif olması performansı da o kadar etkilemiyor.
eset bulduğu virüsü silemiyo ya neden bahsediyorsun.

bold_death

Asistan
Reaksiyon puanı
0
eset bulduğu virüsü silemiyo ya neden bahsediyorsun.

Bulduğu virüsü silemiyormu? Bulduğu virisün eset için şansı varmı. Gerçek zamanlı korumada en iyisi esettir. Uzun zamandır kullanıyorum bulduğu virüse en uygun işlemi gerçekleştiriyor. Silme, temizleme ve karantina gibi.

tolgasal

Profesör
Reaksiyon puanı
18
Hangi Virüsmüş Bu :) Getir Bide Biz Deneyelim

Eset Performans Ve Güvenilirlik Baz Alınırsa 1 Numaradır

Trend Micro beni şaşırttı. Sanırım haklısın Eset'e dönüş yaşayacağız. En iyi dereceyi alanlar arasında tartışmasız performans lideri ESET.

hüseyin123

Profesör
Reaksiyon puanı
13
Hangi Virüsmüş Bu :) Getir Bide Biz Deneyelim

Eset Performans Ve Güvenilirlik Baz Alınırsa 1 Numaradır

tebrik ediyorum eset smart security nin ihtişamını siz de farketmişsiniz ben bu pc de eset smarttan başka bişey kullanmadım bide avira var o da iyi:)

axilik

Profesör
Reaksiyon puanı
6
herkes iştediğini kullanmakta serbesttir... yaklaşık 3 yıldır ESET kullanıyorum... Son sürüm hariç memnundum... neyse aynı şeyleri anlatmayayım.. sonuç olarak hiç bir antivirüs tam güvenlik sağlamaz, o yüzden ne kullandığın farketmez...

StarWars

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
herkes iştediğini kullanmakta serbesttir... yaklaşık 3 yıldır ESET kullanıyorum... Son sürüm hariç memnundum... neyse aynı şeyleri anlatmayayım.. sonuç olarak hiç bir antivirüs tam güvenlik sağlamaz, o yüzden ne kullandığın farketmez...

Eset' in son sürümünü ben de beğenmiyorum. Gerçekten gittikçe düşüşte eset kalite bakımından. Söyleyen arkadaşlara ben de inanmıyordum fakat uzun süre eset smart security kullandıktan sonra, bu forumda başlık açan bir arkadaşın dediği gibi trojanlar halay çekiyordu bilgisayarımda. Hatta Bitdefender yükledikten sonra bulunan trojanların resmini bile çekmiştim :)