Soru Virtualbox Ile Windows Xp'yi Kullanmak Istiyorum Ama Açınca Hata Veriyor. Nasıl Çözebilirim?

Bu konuyu okuyanlar

Snow.65

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Sevgili ShiftDelete sakinleri bana yardım lazım. Ben VirtualBox ile Windows XP'yi açtığımda bir hata ile karşılaşıyorum sonra ayarlardan Donanım sanallaştırması adlı ayarı gördüm onun için BIOS'a girip sanallaştırma aktif mi diye baktım aktif ve ilk olarak çalıştırmaya başladığımda sorunsuz başlıyor gibi gözüküyor sonra istediğini yapıyorum ama uyarı ile yine karşılaşıyorum BIOS'a girip sanallaştırmayı kapatıp denedim yine aynı hata vardı sonra yeniden açtım sanallaştırmayı tekrar denedim ama hala aynı sorun ile karşılaşıyorum. Windows 7 de deniyorum açmayı normalde sıkıntı olmaması gerekir ama nedense hata veriyor eski sürüm yüklemem gerek galiba VirtualBox'ın. Yani açıkçası ne yapmam gerek hatanın giderilmesi için? (ISO orjinal ISO crack falan değil yani) Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Önek olarak Soru koymamın sebebi ShiftDelete'in güncellenmiş olması yani yeni ShiftDelete ile ilk defa konu koyuyorum da :D

Ekli dosyalar

• Hata - VirtualBox.png
    Hata - VirtualBox.png
    69.7 KB · Görüntüleme: 108
Son düzenleme: