Notebooka usb bellek ile windows 7 ve 8 kurlumu yaparken neden drive bulunmadı hatası veriyor?

Bu konuyu okuyanlar

Nicat7

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Ben iki notebook aldım ama ikisindede usb bellek ile windows 7 kurlumu yaparken drive bulnmadı hatası alıyorum. Başka eski bir notebookda denedim ama onda hata vermedi. Yeni ik inotebook aynı usb bellek ile boot ederek windows 10 kurdum onda hata vermedi. Yani benim bilmek istediyim bu iki yeni notebook neden windows 7 ve windows 8 kurulumunda hata veriyor?

88ff671d1c158073da71ee0f0d6acf32.jpg

Nicat7

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
portlar sağlam değil mi
Yeni notebook hiç bir sorun yok. Bri Asus marka diğeri hp marka. cd ilede format atarken aynı sorun oluyor. Windows 7 ve 8 de bu hata oluyor. Windows 10 sorunsuz kuruluyor. Ben asusun sitesinden okudum orada asus size windows 10 öneriyor yazısı çıkıyordu. Bilmek istedyim windows 10 kullandırmak için ola bilirmi?

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Merhabalar;

Yeni bilgisayarlarda Window 10 kullanırsanız daha iyi olur.Eski sistemler artık böyle garip hatalar vermeye başladı çünkü Microsoft da insanları Windows 10 a yönlerdirmeye çalışıyor.

Master Yoda

Müdavim
Reaksiyon puanı
234
Yeni notebook hiç bir sorun yok. Bri Asus marka diğeri hp marka. cd ilede format atarken aynı sorun oluyor. Windows 7 ve 8 de bu hata oluyor. Windows 10 sorunsuz kuruluyor. Ben asusun sitesinden okudum orada asus size windows 10 öneriyor yazısı çıkıyordu. Bilmek istedyim windows 10 kullandırmak için ola bilirmi?
orjinal windows cd'si mi yoksa kendi oluşturduğun cd'mi

Disclosure

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Activated yani korsan taramasi son zamanlarda oldukca artti ve ayrica WIN 10 kurmak daha akillica gibi geliyor bana .

Nicat7

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Merhabalar;

Yeni bilgisayarlarda Window 10 kullanırsanız daha iyi olur.Eski sistemler artık böyle garip hatalar vermeye başladı çünkü Microsoft da insanları Windows 10 a yönlerdirmeye çalışıyor.
Selam
Cevap için teşekkür ederim

Master Yoda

Müdavim
Reaksiyon puanı
234
nedense ben şu ana kadar karşılaşmadım ilginç

Nicat7

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
orjinal windows cd'si mi yoksa kendi oluşturduğun cd'mi

Windows 10 Microsoft sitesinden indirdim ve flash belleye yazdım format için ama Windows 7 ve 8 hazır format cd indirdim. Korsan olsada 7 ve 8 eski notebookda format atmak mümkün yanlız yeni notebookda hata veriyor. Benim için sorun yok Windows 10 kurdum iyide çalışıyor. Ben sadece sebeb ne onu merak etdim.

---- Mesajlar birleştirildi ----

nedense ben şu ana kadar karşılaşmadım ilginç
Bende ilk defa böyle sorun görüyorum.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Activated yani korsan taramasi son zamanlarda oldukca artti ve ayrica WIN 10 kurmak daha akillica gibi geliyor bana .

Ola bilir. Windows 10 kurdum

Son düzenleme: