İpucu Videoproc 4.2 (Windows Ve Macos Için) Ömür Boyu Ücretsiz Lisans [Kampanya]

Bu konuyu okuyanlar

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
VideoProc, videoları düzenlemenize, kırpmanıza ve birleştirmenize, video formatlarını değiştirmenize, çeşitli efektler ve görüntü optimizasyonları eklemenize ve video dosyalarıyla diğer birçok işlemi gerçekleştirmenize izin veren gelişmiş bir video düzenleyicidir.

VideoProc_1.png

Sistem gereksinimleri
İşletim sistemleri: Windows 10/8.1/8/7 (32/64-bit)
İşletim Sistemleri: Mac OS X Snow Leopard, Lion, Mountain Lion, Mavericks, Yosemite, El Capitan, macOS Sierra, High Sierra, Mojave, Catalina (10.15)
İşlemci: 1 GHz veya üstü (2 GHz veya üstü önerilir)
RAM: 1 GB veya üstü (2 GB veya üstü önerilir)
Disk: 200 MB boş alan

Aşağıdaki tweet'te yer alan lisans anahtarlarını kullanarak ürünü etkinleştirebileceğiniz gibi ürün sayfasından geçerli bir e-posta adresi girerek lisans bilgilerini edinebilirsiniz.

Önemli:
V4.2'deki deneme sürümü sınırlarının kilidini açmak ve tüm özelliklerden istediğiniz kadar yararlanmak için VideoProc'u 31 Temmuz'dan önce etkinleştirmelisiniz.

Teklifin şartları:
Windows ve Mac için bir VideoProc ömür boyu lisansıdır.
Yalnızca 4.2 sürümü içindir.
Gelecek sürümlerde ücretsiz güncelleme yoktur.
Ücretsiz teknik destek mevcut değildir.
Yalnızca kişisel (ticari olmayan) kullanım içindir.

Basit tıklamalarla VideoProc'un nasıl etkinleştirileceğine ilişkin şu eğitim videosunu izleyebilirsiniz.

İyi günlerde kullanın. :)

ember_moon7

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,177
VideoProc, videoları düzenlemenize, kırpmanıza ve birleştirmenize, video formatlarını değiştirmenize, çeşitli efektler ve görüntü optimizasyonları eklemenize ve video dosyalarıyla diğer birçok işlemi gerçekleştirmenize izin veren gelişmiş bir video düzenleyicidir.

Ekli dosyayı görüntüle 159263

Sistem gereksinimleri
İşletim sistemleri: Windows 10/8.1/8/7 (32/64-bit)
İşletim Sistemleri: Mac OS X Snow Leopard, Lion, Mountain Lion, Mavericks, Yosemite, El Capitan, macOS Sierra, High Sierra, Mojave, Catalina (10.15)
İşlemci: 1 GHz veya üstü (2 GHz veya üstü önerilir)
RAM: 1 GB veya üstü (2 GB veya üstü önerilir)
Disk: 200 MB boş alan

Aşağıdaki tweet'te yer alan lisans anahtarlarını kullanarak ürünü etkinleştirebileceğiniz gibi ürün sayfasından geçerli bir e-posta adresi girerek lisans bilgilerini edinebilirsiniz.

Önemli:
V4.2'deki deneme sürümü sınırlarının kilidini açmak ve tüm özelliklerden istediğiniz kadar yararlanmak için VideoProc'u 31 Temmuz'dan önce etkinleştirmelisiniz.

Teklifin şartları:
Windows ve Mac için bir VideoProc ömür boyu lisansıdır.
Yalnızca 4.2 sürümü içindir.
Gelecek sürümlerde ücretsiz güncelleme yoktur.
Ücretsiz teknik destek mevcut değildir.
Yalnızca kişisel (ticari olmayan) kullanım içindir.

Basit tıklamalarla VideoProc'un nasıl etkinleştirileceğine ilişkin şu eğitim videosunu izleyebilirsiniz.

İyi günlerde kullanın. :)
Bilgilendirme için teşekkürler :)

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356