Videolardan ve Twitch yayınlarından görüntü gelmeme sorunu

Bu konuyu okuyanlar

wepokone

Superlative Сasual Dating - Real Women
Cezalı
Reaksiyon puanı
4
Ben bilgisayarımı yeni aldım ekran kartıyla birlikte 1 gün oldu. Hiçbir sorun yokken bu sabah AMD Catalyst programını indirdim. Normal şekilde video izlerken birden videodaki görüntülerin gittiğini fark ettim sadece ses geliyor ama şöyle bir durum var twitterdan videoları izleyebiliyorum youtube ve twitchte görüntü gelmiyor.Opera kullanıyorum saçma sapan şekilde opera bu konuya fotoğraf yüklerken kapanıyor ve çökmekten kurtarıldı uyarısı alıyorum sorun ekran kartımla ilgili olabilir mi? 3 tane tarayıcı denedim hepsinde aynı sorun var. İndirdiğim Catalyst programıyla ilgilide olabilir sağ altta çalışırken sağ tıklıyorum 7 tane RX 5500 seçeni çıkıyor opera sürekli attığından görseli atamıyorum Çözümünü bilen birisi yardım edebilir mi? Ekran Kartım : RX 5500 XT

Son düzenleme:

rover_xp

Profesör
Reaksiyon puanı
2,230
Benzer bir sorun bendede var operada. Udemyden kurs izlenmiyor, youtubede bazı videolar oynatılamıyor dosya yüklerken aniden kapanıyor. Operayı seviyorum ama bu hatalardan ötürü sildim firefox quantuma geçtim.

wepokone

Superlative Сasual Dating - Real Women
Cezalı
Reaksiyon puanı
4
Benzer bir sorun bendede var operada. Udemyden kurs izlenmiyor, youtubede bazı videolar oynatılamıyor dosya yüklerken aniden kapanıyor. Operayı seviyorum ama bu hatalardan ötürü sildim firefox quantuma geçtim.
bende Edge'de falanda oluyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Adsız.png

bahsettiğim görüntü bu
Mesaj otomatik birleştirildi:

Amd Radeon Software var ben en günceli. Sorunu şöyle çözdüm; Operanın sistem ayarlarında ''Mümkün olduğunda donanımsal hızlandırma kullan'' diye bir seçenek var onu kapattım düzeldi. Umarım ekran kartımda sorun yoktur. Gerçekten çözmüşümdür :) Teşekkürler dostum

Son düzenleme:

Son mesajlar