Yardım Video Hosting - Yardımlarınızı bekliyorum

Bu konuyu okuyanlar

KarduS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Merhabalar,

Wordpress üzerine eğitimlerim mevcut. Bu eğitimlerimi web sitemde wordpress üzerinde LMS sistemi kurarak öğrencilerime sunmak istiyorum. Ancak video hosting için söylenen rakamlar çok yüksek. Amazon aws veya daha uygun bir şekilde örneğin bir sunucu kiralayarak bu işlemi gerçekleştirmek daha mantıklı geliyor. Ancak kafama takılan bir kaç durum var.
-Daha önce hiç sunucu üzerinden video sunmadım. Kolay olduğunu düşünüyorum. Ancak web sitemde o kursu satın almamış öğrencilerin bu videolara linkler üzerinden erişmesini istemiyorum. Yani sadece abonelere videolar açılmalı. Bu şifrelemeyi yada kısıtlamayı yapabilir miyim? Nasıl yaparım?
-Yaklaşık maliyetler ne kadar olur? Youtube üzerinde eğitimleri sunup izleyici ve reklamdan kazancım daha iyi olacaksa bu şekilde bir yöntem cok daha kolay ve basit. Bilginiz varsa çok merak ediyorum.
Sizlerin dönüşlerine göre daha da konuyu genişletebilirim. Teşekkürler

asx40

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Bana da böyle bir şey lazım olmuştu. Webte bunun ismi tv hosting olarak geçiyormuş. Aşağıdaki firmadan bu hizmeti aldım istersen bir iletişime geçebilirsin. Ben aylık 300 Tl olan paketi kullanıyorum otomatik logo desteği, bant yayın desteği vs. var.
TV Hosting