Video düzenleme programı tavsiyesi, coklu klip birleştirme ve yazı ekleme

Bu konuyu okuyanlar

guven5

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bana başlıktaki gibi 2 işlevi tek başına getirebilecek bir program lazım, mesela farklı farklı klipleri birleştirip tek bir video haline getirmek, diyelimki elimde farklı uuznlukta videolar var bunların istediğim süre kadarını eklemek istemediğim yerden keserek eklemek ve bu videoda belli yerlede yazılı açıklama eklemek.

Kendi youtube kanalım olduğu halde böyle kompleks işler ile hiç uğraşmadım, daha önceden tecrübesi olan arkadaşların fikirlerini almak isterim.

fragger

Exemplary Сasual Dating Genuine Females
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,060
Sony Vegas Pro veya After Effect programlarını öneririm.

Kuvvetmira

Müdavim
Reaksiyon puanı
38
Movie Maker çok basit bununla başlayabilirsin.

Halktan Biri

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Ücretsiz olarak Movie Maker , ücretli olarak Camtasia Studio olabilir.

guven5

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Yerli alternatif programlar gördüm, ücretsiz olan varsa onları bir deneyeceğim, olmazsa Sony Vegas yada benzer pro programlar

cevap verenlere teşekkür ettim

Halktan Biri

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Yerli alternatif programlar gördüm, ücretsiz olan varsa onları bir deneyeceğim, olmazsa Sony Vegas yada benzer pro programlar

cevap verenlere teşekkür ettim
Yerli alternatif programlar dediğiniz programların adı nedir?

guven5

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
aramalarda çıkıyordu, şimdi baktım bulamadım aynı şeyleri, bu aralar google da bir tuhaf
ne bulduysam topladım;
Movavi Video Converter
Corel VideoStudio Pro X6
Adobe Premiere Pro CC 2015
Sony Vegas Movie Studio Production Suite 12

Eldeki malzeme yukarıdaki gibi, yani programların ortalama fiyatı 100 TL civarında, winzip-winrar dan başlayarak hepsine tek tek para ödemeye kalksak hesap ne olur kimbilir, yani 10 lira yapın herkes alsın (herkes oynasın) işletim sistemi olarak windows xp kullanıyorum, o yüzden programların bazıları biraz eski sürün. İşletim sistemi falan güncelleyemem çünkü alınacak çok fazla yedek var.

neyse, ekrandan video görüntüsü almak için de elimde Movavi Screen Capture Studio, diye bir program var, önce videoları hazır edeyim sonrasına bakacağız.

Bu bir deneysel çalışma olacak, fazla detay veremesemde ileride sonuçları paylaşabilirim.

Not: geç cevap için kusura bakmayın bu aralar başım biraz kalabalık.