Video birleştirme aracı lazım ( mac & windows )

ozkan003

Asistan
Reaksiyon puanı
2
arkadaşlar merhaba elimdeki çeşitli formatlardaki (.mp4/.avi/.flv/.mpeg/.dat) video dosyalarını tek parça haline getirecek ama getirirken de boyutunu ve kalitesini düşürmeyecek program arıyorum. bu program Mac (Montain Lion Macbook Pro) veya Windows ( Win 7 Home Premium i7 cpu) olması fark etmez. sadece kaliteli olsun boyut ve kaliteyi düşürmesin yeter.

shadow2

Profesör
Reaksiyon puanı
23
mkv merge ile yapabilirsin. kalite asla düşmez. Fakat ekleyeceğin video dosyalarınınn çözünürlülükleri.ses kodekleri aynı olması lazum. mp3 ses dosyalı bir video ile ac3 ses dosyalı bir videoyu birleştirebileceğini sanmam.(denemedim hiç belki olur.)

zatura

Profesör
Reaksiyon puanı
0
bir ara Boilsoft Video Joiner kullanmıştım , basit bir yapısı vardı , ama aynı formatta olanları birleştiriyor idi.

ozkan003

Asistan
Reaksiyon puanı
2
arkadaşlar kusura bakmayın belirtmemişim ben partlı inen aynı filmin dosyalarını birleştireceğim.

webrettin

Profesör
Reaksiyon puanı
49
arkadaşlar kusura bakmayın belirtmemişim ben partlı inen aynı filmin dosyalarını birleştireceğim.

Tüm bölümler aynı klasörde ise part1'i istediğiniz yere çıkarın tümü çıkacaktır.Umarım doğru anlamışımdır.

ozkan003

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Tüm bölümler aynı klasörde ise part1'i istediğiniz yere çıkarın tümü çıkacaktır.Umarım doğru anlamışımdır.

arkadaşım internetten inen filmler rarlı değildir. parça parçadır ben onları birleştirmek istiyorum. o yüzden bir program arıyorum. format factory adlı bir uygulama ile denedim ama olmadı ses var görüntüler %45 yana yatmış olarak çıktı.

ArenA

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ustam Adobe Premiere Elements 11 diye bir program var. Normalde kurgu-montaj programı ancak Elements versiyonunda olayı MovieMaker basitliğine indirmişler. Orada dilediğin formatta/kalitede çıktı alabiliyorsun. Ben iş yerinde demo versiyonunu kullanmıştım, üzerine kendi yazılarını dahi ekleyebiliyorsun. Sanırım bahsettiğin olayı hayli hayli üstlenecek bir program, denemeni tavsiye ederim.

ikspi

Profesör
Reaksiyon puanı
27
corel video studio.