Vice City'e Geri mi Dönüyoruz?

ahmtzya

Doçent
Reaksiyon puanı
19
Bi anket yapsak GTA 4'Ü kaç kişi oynamış acaba.?
Grafik yaparak oyun olmuyor.

ufukcoskun

Dekan
Reaksiyon puanı
104
Çıksın oynarız elbet, severdim vice city'yi :)

deepnees

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
eğer gta5 diye bu vice cityi verirlerse iğrenç olur. aynı haritamı olucak mış.

SwateR

Rektör
Reaksiyon puanı
662
Tamam GTA4 iyi güzel ama sistem gereksinimleri resmen abartmışlar.En düşük çözünürlükte bile 2-3 senelik makina acayip derecede kasıyor.

Bir daha oyun çıkarırken COD' dan grafik adına ders almaları gerekiyor. Düşük sistemli kullanıcılar GTA4' ün yanından bile geçemedi. Ama COD Modern Warfare2 öylemi...

turgutreisfb

Profesör
Reaksiyon puanı
37
doğru dürüst birkere bile gta4 oynamadım ama vice city ile san andreası kaç kere bitirdim ben unuttum :D

MegaWolt

Profesör
Reaksiyon puanı
42
Tamam GTA4 çok kasıyordu, ayar sorunu vardı, üst düzey sistemde bile son ayarlarda oynamak çok çok zordu ama sonradan çıkan ek pakette "Episode From Liberty City" de bunu düzeltmişler. Çok daha düşük ayarlarda çok daha iyi grafikler elde ediliyor. Yani işi sonradan çözdüler yoksa oyuna laf yok.

Bir de şu var kimse tarihi eser bilgisayarlar böyle oyun oynayacağını hayal etmesin.

TheSaviour

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Serinin en sevdiğim oyunudur Vice City, belki oynadıgım ilk gta serilerinden biri olduğundan olsa gerek.En az 5-6 kere bitirdiğimi bilirim.Eğer yeniden bi yapılanma olursa mutlaka alır oynarım.

edit: Gta4 ü bende oynadım.Optimizasyon çook kötü.Epsido from libert cityde o sorun yok highta bile kasmadan oynuyorum.Aslında sorun Gta4 ün son anda pcye çıkartılmasında..Gta4 çıkmadan önce bazı teknoloji forumlarından(sdn değil) Sadece ps3 ve xbox a cıkacagını okumuştum.Taaki son ana kadar.Sonra pcyede cıkardılar ama optimizasyon çok kötüydü.Bunu Eflc de düzeltmişler.

intricate

Profesör
Reaksiyon puanı
12
Vice City'nin son damlasına kadar faydalanmak olarak görüyorum. Söylenildiği gibi sadecegrafik kalitesini yükselterek oyun olmaz. Şahsen ben enteresan bir senaryo severim. Oyun oynarken senaryo beni şaşırtırsa daha severek oynarım.