Vestel televizyonlar hakkında görüşleri olan?

Tartarus

Profesör
Reaksiyon puanı
0
Bu televizyon hakkında bir ön görüm yok ama Vestel hakkında bir ön eleştirim var, hatta ön eleştiriden de öte nefret ediyorumç. dvd player aldım Vetsel çok başımı ağrıttı zamanında, Vestel bu işi yapamıyor!!!

Be5tE

Dekan
Reaksiyon puanı
5
Samsung'u öneririm gerçi baya bir pahalı. Ama ben çok menumum :)

TuningMert

Dekan
Reaksiyon puanı
84
Televizyon denince Sony aklıma gelir.Bende hem 83 ekran flat trinitron tv var hemde sony bravia 32'' LCD TV var.Çok çok memununm kesinlikle tavsiye ederim.Özellikle tüplü tv de tümleşik subwoofer geliyor.Müzik kanallarında coşarsın.Yada maç izlerken.LCD TV yi oyun konsolu dışında kullanmıyorum.TV izlerken tüplü tv daha çok zevk veriyor.

dr_divx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
TuningMert dedi ki:
Televizyon denince Sony aklıma gelir.Bende hem 83 ekran flat trinitron tv var hemde sony bravia 32'' LCD TV var.Çok çok memununm kesinlikle tavsiye ederim.Özellikle tüplü tv de tümleşik subwoofer geliyor.Müzik kanallarında coşarsın.Yada maç izlerken.LCD TV yi oyun konsolu dışında kullanmıyorum.TV izlerken tüplü tv daha çok zevk veriyor.
tv izlerken tüplü tv yi seçmen, ekran formatından olsa gerek lcd tv 16:9 formatında tüplü ise 4:3 formatında (yerli tv kanalları 4:3 formatındadır,yabancıların çoğuda öyle) benim gözüm 16:9 a alıştı diğer tv ye baktığımda bana tuhaf geliyor...lcd tv de uydu yayını izleyenlerin uydu alıcılarının mutlaka y bp pr komponent bağlantıyla veya var ise hdmi bağlantısıyla bağlamalarını tavsiye ederim fark çok büyük oluyor tabi her uydu alıcısı bu dediğim bağlantıları desteklemiyor o da ayrı konu...lcd tv alan adam dediğim özellikte uydu alıcısı alabilir o da ayrı konu ,uydu alıcısıyla bu konunun ne alakası var o da ayrı bir konu,maksat bilgi paylaşımı oda bu konuların üstünde bir konu.. :)

annttiigs

Profesör
Reaksiyon puanı
24

Be5tE

Dekan
Reaksiyon puanı
5
İlk defa duydum ... :)

teşekkürler arkadaşlar :)

7/24

Profesör
Reaksiyon puanı
51
Tüplülerde vestelin zeta serisini ben tavsiye etmiyorum.

Lcd olsun plazmada olsun samsungu tek geçerim. Hem dış panel açısından hemide işçilik açısından.

dr_divx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Be5tE dedi ki:
dr_divx dedi ki:
Be5tE dedi ki:
Tüplü ne demek yaaa ??? :)
yani doğalgazla çalışanı daha çıkmamış olan ... :)

Dalga mı geçiyorsun ?? :)

Tüplü tv dedim şu arkası olan Lcd olmayan tv ler çıktı yani arkası olanlara mı tüplü deniyor ... ??? Zzz ..
yok ben sizin komiklik olsun diye yazdığınızı düşündüm ,o yüzden .. :)

TuningMert

Dekan
Reaksiyon puanı
84
Tüplü TV Katot tv işte.Arkası çıkık olan. (Bi kıza anca böyle anlatılır)

Link

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
16
Arkadaşlar, sony, samsung, philips tavsiye etmeyin çünkü araştırdım , bayilerinde crt tv satılmıyor artık.

macellan44

Asistan
Reaksiyon puanı
0
3 yıldır vestel 55 ekran tüplü televizyon kullanıyorum.Şuana kadar herhangi bişey yok memnunum diyebilirim.

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
Arçelik-Beko tv al alabiliyorsan hatta bulabilirsen eski emektarlardan Saba al ;)

not: aklıma Profilo geldi onların malları da iyidir, Telefunken de olabilir.

Kriptograf

Profesör
Reaksiyon puanı
0
Bir Profilom vardı 52 ekran renkli tam 18 yıl kullandık taaa 18 yıl sonra 1 arıza yaptı bizde gömdük.

"Al bir bravia bak adamlar 2000 ytl indirim yapıyorlar.Lan zaten tv kaç para oha demezler mi adama?"

Reaksiyon puanı
188
vestel'in üretim sahasına kadar girmiş biri olarak şunları söyleyebilirim.

vestel kadar dandik ürün üreten bir firma yoktur heralde. malzemeleri çok kalitesiz. vestelin hiç bir şeyini önermem...

tuskilidi

Profesör
Reaksiyon puanı
17
Bu telvevizyonu bir haftadan fazla kullandım. En çok dikkatimi çeken şey ekranda bir görüntü varken alt yazı geçtiğinde alt yazının gerçtiği yer baya bi kabarıyordu. Tam olarak şöyle söyleyeyim mesela akranda bir balon var ve o esnada alt yazı geçiyor alt yazının geçtiği yerde balonun o düzgün ovalliği bozuluyor. Aynı şey bizim tvde de oluyor ama Vestel tvde daha fazla oluyor sanki. Belki o tv bozuktur bilemem ama bu tv hakkında aklımda bu kalmış.

erdemgazetesi

Profesör
Reaksiyon puanı
1
gel gel televizyonlar burda gel
Shiftdelete bu işide girdi helal olsuın

Ercenk

Asistan
Reaksiyon puanı
0
tuskilidi dedi ki:
Bu telvevizyonu bir haftadan fazla kullandım. En çok dikkatimi çeken şey ekranda bir görüntü varken alt yazı geçtiğinde alt yazının gerçtiği yer baya bi kabarıyordu. Tam olarak şöyle söyleyeyim mesela akranda bir balon var ve o esnada alt yazı geçiyor alt yazının geçtiği yerde balonun o düzgün ovalliği bozuluyor. Aynı şey bizim tvde de oluyor ama Vestel tvde daha fazla oluyor sanki. Belki o tv bozuktur bilemem ama bu tv hakkında aklımda bu kalmış.
haklısın!bende onu farkettim vestel'de!altyazı geçiyor altyazıda bir kayma bir ovalleşme oluyor!vestel'i bende tavsiye etmem!sony al derim fakat onlar da biraz pahalı :)

Link

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
16
Ercenk dedi ki:
tuskilidi dedi ki:
haklısın!bende onu farkettim vestel'de!altyazı geçiyor altyazıda bir kayma bir ovalleşme oluyor!vestel'i bende tavsiye etmem!sony al derim fakat onlar da biraz pahalı :)

Bencede sony iyi ama yok malesef, yani artık üretimini durdurmuş ve bayilerin hiçbirinde bulunmuyor, olsa alıcam :)

7/24

Profesör
Reaksiyon puanı
51
2004 yılında vestelin 84 ekranlık zx serisinden bir tv almıştım. Üstelik aldığım tv spottu. Ki şu an halen güzelce iş görüyor, vede hiçbir arıza çıkartmadı. 10 yıl öncede sabah gazetesinin kuponla verdiği 55 ekran vestel tv var ;D oda sorunsuz bir şekilde çalısıyor, demek istediğim tüplü tvlerde vestelden şikayetim olmadı. Ama tüplü zeta serisinin scart girişlerinde sorun çıkarttığını duymuştum. Tercih senin tabikide..

PC MERAKLISI

Dekan
Reaksiyon puanı
2
bizdede zeta 87 ekran vestel tv var hiç bir sorun yok ne scart girişinde ne de başka bi sorun yok
ama ben sana vestel önermem hatta mümkünse lcd tv al

Link

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
16
PC MERAKLISI dedi ki:
bizdede zeta 87 ekran vestel tv var hiç bir sorun yok ne scart girişinde ne de başka bi sorun yok
ama ben sana vestel önermem hatta mümkünse lcd tv al

Yani hem sorun yok demişssin ama yinede tavsiye etmemişssin, neden?

erdemgazetesi

Profesör
Reaksiyon puanı
1
ben 5 yaşındayken Vestel Turkuaz almışlar hala çalışıyor bozulma felan yok bir kere bozultu tüp değişti o kadar maşallah

Yemin ederim kardeşime sinirlendim televizyonu aşağıya çaldım duvardan duvara vurdum hiç bir şey olmadı

VESTEL'Den Şaşma Ersin'den Kaçma Ben Vestelciyim