Vestel Telefonuna Root Atma

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar Telefonuma Root Atmayı Deniyotum Ama Bir Türlü Atamıyorum Youtubedaki iRoot, KingRoot, KingoRoot uygulamalarının hepsini denedim olmadı
Youtube'da da hep Xiomi ve Samsung cihazlara root atma gösteriliyo internete vestel root atma diye arattım azda olsa bir iki tane video çıktı izledim ama ayarlardan usb hata ayıklama ve oem kilidini açtım telefonu kapattım ses açma ve güç tuşuna aynanda bastım adamlarda birsürü renkli yazı çıkıyor benimkinde no command yazıyor yardımcı olursanız çok sevinirim.

YARDIMCI OLABİLİCEK BİLGİLER
Marka = Vestel Venus Z20
Sürüm = Android 10

retired

Dekan
Reaksiyon puanı
9,982
Arkadaşlar Telefonuma Root Atmayı Deniyotum Ama Bir Türlü Atamıyorum Youtubedaki iRoot, KingRoot, KingoRoot uygulamalarının hepsini denedim olmadı
Youtube'da da hep Xiomi ve Samsung cihazlara root atma gösteriliyo internete vestel root atma diye arattım azda olsa bir iki tane video çıktı izledim ama ayarlardan usb hata ayıklama ve oem kilidini açtım telefonu kapattım ses açma ve güç tuşuna aynanda bastım adamlarda birsürü renkli yazı çıkıyor benimkinde no command yazıyor yardımcı olursanız çok sevinirim.

Marka = Vestel Venus Z20
Sürüm = Android 10
Kingroot ile yapmayın kesinlikle, cihazınızla uyumlu Magisk varsa bulmaya çalışın.

zeusmeizu

Asistan
Reaksiyon puanı
163

Marka = Vestel Venus Z20
Sürüm = Android 10
custom rommu kurmak istiyorsunuz

Reaksiyon puanı
1
Kingroot ile yapmayın kesinlikle, cihazınızla uyumlu Magisk varsa bulmaya çalışın.
root atma videoları izlerken magiski çok gördüm kendi telefonuma uygun nasıl bulucam internete magisk zip yazınca tek bir indirme butonu çıkıyor her telefona ve markaya ayrı ziplerin olduğu bir site biliyorsanız yazarmısınız

walledia

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,993
Evet, zamanında ben de KingRoot ile yapıyordum. Cihazınız için uyumlu Magisk sürümü bulmaya çalışın.

KingRoot ile cihazınıza bir sürü reklam yükleniyor ve kilit ekranı saçma sapan şeyler ile doluyor.

Ayrıca izniniz olmadan sisteme dosyalar yükleyerek sistemi ele geçiriyor.

En basit şekilde özel kurtarma yerinden Magisk ZIP dosyasını flaşlayın.

retired

Dekan
Reaksiyon puanı
9,982
root atma videoları izlerken magiski çok gördüm kendi telefonuma uygun nasıl bulucam internete magisk zip yazınca tek bir indirme butonu çıkıyor her telefona ve markaya ayrı ziplerin olduğu bir site biliyorsanız yazarmısınız
Sizin öncelikle TWRP kurmanız lazım. Sonra Magisk işini halledeceksiniz. Magisk TWRP ile kurulur.

Son mesajlar