Verimli Ders Çalışmak

EtiJhin

Doçent
Reaksiyon puanı
147
Anadolu lisesi öğrencisiyim ortalamam şuanda 77-78 arası ben 2.sınavlar ile bu notları nasıl 85'e çıkarabilirim.Daha verimli ders çalışmak için ne yapmalıyım?
Şuanda günlük düzenli olarak test çözüyorum il genel ortak sınavlar oluyor önceki senelerin sorularına bakıyorum çözmeye çalışıyorum yapamadığım sorular soruyorum.Ama bilgisayar beni olumsuz etkiliyor.Test çözerken bazen aklıma alakasız bir şey takılıyor bakıyım derken derse odaklanamıyorum veya test sorusunu yapamayınca çözümüne internetten bakıyım diyorum baktıktan sonra soruya odaklanamıyorum.Sorum şu daha verimli ders çalışmak için ne yapmalıyım.Doping hafıza videoları işe yarıyormu izlemelimiyim veya sınav öncesi sınava nasıl daha verimli çalışmalıyım.

yapayzekalı

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
21
Bak ben şöyle yapıyorum. 9. sınıfım. Önümde kitap kulağımda kulaklık son ses Naz Ölçalın müzikleri, ekranda Forza motorsport 7. Hem test çözüyor hem oyun oynuyorum 2 gündür böyle yapıyorum. Bugün İngilizce uygulama sınavından 100 aldım. Normalde puanlarım berbattı

EtiJhin

Doçent
Reaksiyon puanı
147
Bak ben şöyle yapıyorum. 9. sınıfım. Önümde kitap kulağımda kulaklık son ses Naz Ölçalın müzikleri, ekranda Forza motorsport 7. Hem test çözüyor hem oyun oynuyorum 2 gündür böyle yapıyorum. Bugün İngilizce uygulama sınavından 100 aldım. Normalde puanlarım berbattı
Forza motorsport 7 şart mı? ben onun yerine silkroad kassam arkanda Musa - Çek Git Bebeğim açsam bende 100 alırmıyım?lol