Verilen Yetkiler!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Acil Destek

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Görüyorum ki artık eski siteye nazaran herkez moderatör yapılıyor, yaş ortalamasına bakılmaksızın, 10- 15 yaş arasındaki kişilere tam yetki veriliyor, bana göre yetki verilecek kişiler iyi tartılmalı, neden böyle kasılıyor denklem çözemedim ben arkadaşlar, ufak oynayan ufak kalır her zaman. Eleştirim yok aslında sadece içimdekileri betimledim, yaşı 14 olan birisi her konuda ben bilgilim diyerek vede yaşen büyük insanlara saygısızlık yapıyorsa ( dün akşam ki olay) aslında o kendinin değil buradakilerin sorunudur?

İnanın anlamıyorum artık, sitenin yaş ortalaması gittikçe düşüyor sanırım. İnanın artık tartıştığım kişilerde empati kuruyorum bunun bu düşünceleri aslında kendini veriyorum diyerekten bazen olumlu sonuç alıyor bazende yıpranıyorum! Burada inanın ki çok değerli insanlar var arkadaş listeme bakabilirsiniz, onlara buradan sesleniyorum lütfen bu duruma el atın, yoksa bizide kaybedeceksiniz!!

kartanesi.f

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
cnm cım çok haklsınn aslında ben bu siteyi çok beğenerek takip ediyorumm ama her girdğimde bi ton laf o yüzden uzak duruyorus ... bu konuyu açman gerçekden güsel site ne kadr zevkli hale gelirse biz de burdayız ( emeğine sağlık )

Griffon

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
dün akşam ki olayda haklısın...

Sorumluluk duygusu olmayanlara modluk veriliyor bende şikayetciyim

Frespo

Doçent
Reaksiyon puanı
0
nitelikli seçmen gibi bir sistemin getirilmesi gerekiyor buraya

Rapchy

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
119
Dün aksam ne oldu

PRaNGA

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Görüyorum ki artık eski siteye nazaran herkez moderatör yapılıyor, yaş ortalamasına bakılmaksızın, 10- 15 yaş arasındaki kişilere tam yetki veriliyor, bana göre yetki verilecek kişiler iyi tartılmalı, neden böyle kasılıyor denklem çözemedim ben arkadaşlar, ufak oynayan ufak kalır her zaman. Eleştirim yok aslında sadece içimdekileri betimledim, yaşı 14 olan birisi her konuda ben bilgilim diyerek vede yaşen büyük insanlara saygısızlık yapıyorsa ( dün akşam ki olay) aslında o kendinin değil buradakilerin sorunudur?

İnanın anlamıyorum artık, sitenin yaş ortalaması gittikçe düşüyor sanırım. İnanın artık tartıştığım kişilerde empati kuruyorum bunun bu düşünceleri aslında kendini veriyorum diyerekten bazen olumlu sonuç alıyor bazende yıpranıyorum! Burada inanın ki çok değerli insanlar var arkadaş listeme bakabilirsiniz, onlara buradan sesleniyorum lütfen bu duruma el atın, yoksa bizide kaybedeceksiniz!!
Gercekten içimden gecenleri birbir cümleye dökmüşsün teşekkürler kesinlikle katılıyorum.

Acil Destek

Asistan
Reaksiyon puanı
0
cnm cım çok haklsınn aslında ben bu siteyi çok beğenerek takip ediyorumm ama her girdğimde bi ton laf o yüzden uzak duruyorus ... bu konuyu açman gerçekden güsel site ne kadr zevkli hale gelirse biz de burdayız ( emeğine sağlık )

Sağol canım desteğin için seni buralarda yeniden görmek güzel.

_taha

Profesör
Reaksiyon puanı
17
Güzel bir yere değinmişsin kardeşim :)

Rom.

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
177
Dün akşam ne olduğunu bilmiyorum, ancak eğer yöneticiler birisini mod yapmışsa bir bildikleri vardır, söylediğiniz gibi oylama sistemi de iyi olabilir aslonda :)
Ama birisini mod yapmışlarsa bir bildikleri vardır demek ki... Eğer bi yanlışını görürseniz Kişilerin Pm veya İlgili Bölümde mod hakkındaki Görüşler bölümüne Başvurabilirsiniz arkadaşlar...
Bence de forumun yaş ortalaması biraz düştü ama yöneticilerin de bir bildiği var ki Modluk veriyorlar, bu arada dün akşam noooldu harbiden merak ediyorum, Bi bilgilendirirseniz sevinirim :D

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Dün hep buradaydık ama ne oldu ne bitti hiç bilmiyoruz valla.

StryKer

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Harbiden dün ne oldu yaa:D anlatın kardeşiiiiiiiiim!!!

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Acaba özel sözel mesajlarda mı bir şeyler oldu?

Genelde konuları takip ederiz bir şey görmedik. :D

pesimist

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,019
10- 15 yaş arasındaki kişilere tam yetki veriliyor

Bu 10-15 yaş arasındaki tam yetkili arkadaşı çok merak ettim. Tam yetki sadece biz globallerde var ve hepimiz de yetişkin insanlarız. Dün ne oldu ben de çok merak ettim. Bir adet gerilimli bir konu vardı ama o konunun da sizin anlattıklarınızla bir alakası yok.

Hangi yetkili arkadaşımız ne hata yaptıysa açık açık söyleyin ve biz de yapılması gereken bir şey varsa ivedi bir biçimde yapalım.

Ayrıca konuyu doğru yere açmalısınız. Konu dışı bölümünden taşıyorum

NymO

Doçent
Reaksiyon puanı
1

Çok güzel açıklamışsın.Katılmamak elde değil.

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Konu ne, sorun ne anladıysam arap olayım.

Bir şey varsa açıklayın.

Yoksa bari böyle başlıklar açmayın...

Ayrıca gitmek isteyen gider. Biz buradayız...

32.sefo

Doçent
Reaksiyon puanı
2
yaş önemli değil aslında; olgunluk önemli. O yüzden 10-15 yaşındaki kişilere değil de Adabıyla, Ahlakıyla, Gerektiği Gibi görevini yerine getirmeyecek olanlara tam yetki verilmemeli. Bunu da tam olarak tespit etmek, kontrol etmek hayli zor. O yüzden bu konuda yöneticilere yüklenmemek gerekir. İlgili kişinin hatasıdır...
Dün kötü bişey yaşanmış olmuş bitmiş; uzatmaya gerek yok. Kıdemli yöneticilere bildirin onlar gereğini yapacaklardır..

[dün gece nooLmuş :D]

xismailaydin

Profesör
Reaksiyon puanı
18
Dün gece ne oldu????

buradaydım ama bilmiyorum. bilgilendirirseniz sevinirim.

Rapchy

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
119
Derin devlet işleri falan mı ne bu gizlilik :D

beatkey

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Kimsede demiyo ki aga bu ne ? :D
dün gece noldu ya cok pis merak saldım :D

kaberdey

Profesör
Reaksiyon puanı
87
hala açıklayacak yokmu
bir gece uğramadık foruma neler olmuş öyle yaf

ds mosx

Profesör
Reaksiyon puanı
14
konu açılalı bir kaç gün oldu ama herkez dün gece ne oldu diye soruyor :mrgreen:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...