Veri kurtarma

Bu konuyu okuyanlar

eriador

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle selamlar...
Format atmadan önce yedeklemeyi unuttuğum resimlerim hepsi yalan oldu.Bir iki program denedim ama 3-5 resimden fazlasını kurtaramadı.Diğer bulduklarının hepsi bozuk çıktı.Sizin iyi bir öneriniz var mı acaba?
.
.
.

souris

Profesör
Reaksiyon puanı
3
GetdataBack diye bir program vardı arkadaş söylüyordu ama işine yararmı bilmem bayağı iyi diyor

eriador

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sağol.Pek bir işer yaramadılar ancak bir kaç tanesini kurtarabildim.

tudRoY

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Handy recovery i tavsiye ederim. Benim de başıma aynı şey geldi çoğunu kurtarmıştım zamanında. wareze bir danışabilrisn..

normal taratma yaptıktan sonra extended analysys miydi neydi öyle bir buton beliriyor. ona bastığında biraz uzun bir işlemden sonra sildiğim nerdeyse herşeyi geri geitrmişti. (20 dk filan hdd nin boyutuna göre)

eriador

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Önerileriniz için teşekkürler.Yaklaşık 90gb veri buldum acaba bunları tamamen silebileceğim bir program önerebilir misiniz?

ademaktekin

Profesör
Reaksiyon puanı
1
format atıktan sonra hiçbir işlem yapmazsan dosyaların bircogunu kurtarabilirsin.

Restorer2000 & SmartDataRecovery işime yaramıştı. dene istersen

alanya75

Asistan
Reaksiyon puanı
0
format atıktan sonra hiçbir işlem yapmazsan dosyaların bircogunu kurtarabilirsin.

Restorer2000 & SmartDataRecovery işime yaramıştı. dene istersen
evet katılıyorum format attıktan sonra yada bir silme olayından sonra hiç bir hamle yapmamak lazım .hatta bu aradığın kurtarma programını bile kurma benim başıma geldi note bookta hayati değeri olan filmim gitmişti ben de hiç bir şey yapmadan adını hatırlayamadığım bir kurtarma programının kurulu olduğu makinaya hard disc imi söküp taktım ve aldım eğer kursaydım prgramı bir çok şeyi alamıyacaktım sen sen ol sakın böle bişiden sonra disc üzerinde işlem yapmadan çare ara

tudRoY

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Önerileriniz için teşekkürler.Yaklaşık 90gb veri buldum acaba bunları tamamen silebileceğim bir program önerebilir misiniz?

Bunları geri dönmeemk üzere silmek istiyorsanız Evidance Eliminator isimli program oldukça yararlı. Google'a ismini yazmanız yeteri.

Son mesajlar