Verdim kutsalı verdim kutsalı

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
Geçen gün siteye bi girdim. Tosbaa hızında. Foruma giriyorum, ana sayfaya giriyorum galerilere giriyorum yerlerde sürünüyor. Hemen datacenter ile görüşeceğim ama baktım MSN'de kimseler yok. Telefon ile durumu şikayet edip basacağım kalayı bu nasıl hizmet falan diyerekten.

Google Talk'ta Ozan var. Ona söyleniyorum nedir bu Datacenter'dan çektiğimiz falan diyerek.

Sonra telefon ile aramadan önce bir de diğer sitelere bakayım dedim. Haber7, Hurriyet gibi sitelerin sunucuları oldukça hızlıdır. Bi baktım onlar da aynı hızda.

Sekmelerden birine bir baktım. YouTube açık.

Meğerse, proxy kullanıyormuşum YouTube'a girebilmek için. Proxy'i bi kaldırdım canavar gibi.

İyi ki şikayet etmemişim yaw. Rezil olurduk.

Stone

Profesör
Reaksiyon puanı
10
Offf :D Aynı hatayı bende yapmıştım :D Wow oynarken Guild için bi site kurmuştum :D aynı şekilde giremiyodum falan filan :D adamlara baya bi bağırdım çağırdım :D sonra bi baktım proxy xD Rezalet :D

Alengirli

Dekan
Reaksiyon puanı
23
Hahahahaha :D

Ya bi pazar akşamı kendimi bozup bu kadar güldüm, başıma bişey gelecek kesin.

emelden

Dekan
Reaksiyon puanı
8
Konu başlığına bakar mısın? :stuart:

Rezil olsaysın keşke. :devil: :lol:

KARA

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Verdim kutsalı verdim kutsalı :D

titanyum

Profesör
Reaksiyon puanı
7
neyse olur böle şeyler kötünün kötüsü varbe abicim :) buna şükür :)

buraqq

Profesör
Reaksiyon puanı
6
ben de tatilden yeni geldim. modemin fişini çıkartmıştım. internet çalışmıyor diye 4440375 i aradım. müşteri temsilcisine tam bağlanacakken baktım modemde ışık mışık yok :D

sleepless006

Asistan
Reaksiyon puanı
0
neler varmış dökülüyor tek tek
bir keresinde bende monitörü takmayı unutmuşum bilgisayara neredeyse servise götürecektim bozuldu bu diye

Rapchy

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
119
Hahaha :D harbiden iyiki şikayet etmemişsin :D

WARIORKRAL

Doçent
Reaksiyon puanı
3
bisim pcyi yakmıstım ben yaptirmak icin goturdum ertesi gun getirim taktim kabloaları filan bastim tusa yaw kasa acik goruntu yok dedim noluyo kasadan ses geliyo mouse klavye calisio yazici monitor filan calismiyo takıp ckarıyorum fisleri abi yok adami aradim dedi ben bi gelyiim megersem 6'lı prize bagliydi monitor yazıcı modem filan onun tusuna basmayı unutmusum :D

ozcsoft

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben de tatilden yeni geldim. modemin fişini çıkartmıştım. internet çalışmıyor diye 4440375 i aradım. müşteri temsilcisine tam bağlanacakken baktım modemde ışık mışık yok :D
Telefonu nasıl kapattın merak ediyorum

allaha şükür hiç sorunum olmadı sadece server topladıktan sonra power takmayı unuturum çalıştır diyincede çalışmaz...1 dk kasanın içine bakarım elimi ellemem arkadasına uzanır fişini takarım her seferinde aklıma hatanın o olduğu gelmez :)

Konun açıldığı iyi oldu datacenter firmaları neler çekiyo neler :stuart:

Reaksiyon puanı
188
bende türk telekoma sövmüştüm o şekilde :D internetim kesilince tepem attı açtım türk telekoma sövdüm bende sonra bir baktım apartmana doğalgaz doşeyen arkadaşlar benim telefonun kablosunu biçmişler :D (diyeceksiniz ki nasl biçmişler biçmişlerse sen nasıl telefon ettin. kablo sadece telefonla görüşmeye müsade ediyodu net gelmiyodu. kabloyu sıyırmışlar 2-3 tel deyiyodu :D)

ZorhaK

Rektör
Reaksiyon puanı
259
peki yotubejacker kullananların hızları düşer mi böyle?ben kullanıyorum ama ona bağlı ir hız düşüklüğü hissetmedim hiç? lütfen cevap..

webmaster

Profesör
Reaksiyon puanı
15
peki yotubejacker kullananların hızları düşer mi böyle?ben kullanıyorum ama ona bağlı ir hız düşüklüğü hissetmedim hiç? lütfen cevap..

YoutubeJacker direk olarak hosts dosyasına müdahale ettiği için diğer sitelere girişini etkilemez. Aksine youtube.com'a girerken ekstra bir dns sorgusu yapmadığın için hızlanır.

ZorhaK

Rektör
Reaksiyon puanı
259
YoutubeJacker direk olarak hosts dosyasına müdahale ettiği için diğer sitelere girişini etkilemez. Aksine youtube.com'a girerken ekstra bir dns sorgusu yapmadığın için hızlanır.

Teşekürler rahatlatıcı bir cevap oldu:)

UgurABA

Dekan
Reaksiyon puanı
15
Hahaha proxy kullanma abi başbakan nasıl giriyosa sende öyle gir :D

antilove

Profesör
Reaksiyon puanı
11
başlıkla alt kısmın alakasını bulamadım

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
530
Aklıma direkt olarak kutsal damacana geliyor. Verdim kutsalı verdim kutsalı. Bir sağdan veriyorum, bir soldan veriyorum. :D:D:D