Venüs V7 Hakkındaki Düşünceniz Nedir?

Bu konuyu okuyanlar

muskbey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
İşlemci açısından çöp diyeceksen de
Adamlar bizim telefonlarda rahat rahat oyun oynarsınız fln demiyor günlük kullanım telefonu
O açıdan bakarsan güzel telefon
Ağzınıza dolamışsınız çöp çöp diyip duruyonuz

SoC kötü olunca, kullanılan yazılım düzgün olmayınca, teknik desteği de adam gibi yapmayınca hemen "Ağzınıza dolamışsınız"

Mobil cihazlarda en önemli eleman İşlemci ve GPU. Yani SoC. Bunlar da kötü olunca o fiyata başka alternatiflerine bakarım ben de kimse kusura bakmasın.

Toki4182

Asistan
Reaksiyon puanı
70

Arkadaşlar selam,

Vestel'in orta bütçe için çıkardığı böyle bir telefonu buldum ve orta segment için güzel bir cihaza benziyor. Şu an telefonum yok. Cihazın özellikleri gayet tatmin edici ve benim işimi görecek.

Sizce alınabilir mi? Sizin bu telefon hakkındaki düşünceniz nedir? Belirtirseniz memnun olurum.
Bana önceden Venus telefon alma kötü dediler. Bende inadına aldım. Vestel Venus Z20, yaklaşık bir yıldır kullanıyorum. Büyük bir sorun yaşamadım. Yani milletin önyargılarına aldırış etmeyin.

Venus V7 ise kendi sitesinde 2500₺ eskiden fiyat/performans denebilirdi. fiyatı 1400₺ gibi bişeydi. Ancak sanırsam artık Vestel telefon üretiminden çekildi. Bu sebeple fiyatları arttırdı.

Bu fiyata almanızı önermem doğrusu Venus telefonlar fiyat/performans telefonlarıdır. Çok üst bir kullanım beklemeyin ama milletin karaladığı kadar da değil.

Benim önerim General Mobile telefonlarına göz gezdirmeniz.
Fiyatları çok daha uygun, özellikleri de bir o kadar iyi sayılır.