Ventoy ile Linux'tan Windows'a dönüş

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
385
Yaptığım denemelerde ben dahil 4 kişiden 3'ünde işe yaradı. Videoda her şeyi anlattım. Bu sorunu yaşayan olursa buraya yönlendirirsiniz. Uyarılar kısmını okuyun. Önce Woe-USB'yi deneyin. Baktınız olmuyor. Ventoy'a başvurun. Bu mesajı zorunlu olmadıkça bir daha atmayacağım.

GNU or NOT

Asistan
Reaksiyon puanı
999
Yaptığım denemelerde ben dahil 4 kişiden 3'ünde işe yaradı. Videoda her şeyi anlattım. Bu sorunu yaşayan olursa buraya yönlendirirsiniz. Uyarılar kısmını okuyun. Önce Woe-USB'yi deneyin. Baktınız olmuyor. Ventoy'a başvurun.
Buraya beni de ekleyebilirsin. Ventoy cidden çok güzel bir yazılım. Hiç sorun yaşatmadı bana. Yüklediğim dağıtımlar:
  • Archman
  • UbuntuDDE
  • Void Linux Xfce, Lxde
  • Debian
  • Windows 8.1

Reaksiyon puanı
385
Flatpak destekliyor Void. Biliyorsun, bilgisayarıma kurmayı denedim ama kuramadım. Yüklendi gözüküyor yeniden başlat yazıyor ama karşıma çıkmıyordu. Void Mate 250 MB RAM tüketiyor. Mate güzel.

GNU or NOT

Asistan
Reaksiyon puanı
999
Flatpak destekliyor Void. Biliyorsun, bilgisayarıma kurmayı denedim ama kuramadım. Yüklendi gözüküyor yeniden başlat yazıyor ama karşıma çıkmıyordu. Void Mate 250 MB RAM tüketiyor. Mate güzel.
Mate denememiştim. Fazla kullanımda RAM canavarı olabiliyor. Void'in nasıl optimize ettiğini merak ettim.