Vectorrr giderse ne olur ?

Bu konuyu okuyanlar

eilhanzy

Profesör
Reaksiyon puanı
7,714
Ben bilmem hakaret derseniz kalitesiz demiş olursunuz. İltifat derseniz de mal demiş olursunuz. Hihih sıkıştırdim köşeye hepinizi???cevabı bulun bakalım
Hangi ürün F / P ise onu tercih ederim. Hatta kronik sorunlu ürünlere biraz soğuk bakarım ama kalitesiz anlamına gelmez.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
23,096
?? Radarlarim ummadığınız yerlerde ? ona göre
36. Saniyeden sonrasi tek kelimeyle nedir bunu cevaplayın peki?
Kıza sinirlenmiş hırsını arabadan çıkıyor. Yazık oldu arabaya.
Kız ta önünde çaksana bir tane beşlik

Toprak Kokusu

⛓️
Reaksiyon puanı
6,027
Son düzenleme:

utkuversus

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
13,186
Arkadaşlar, burası SDN forum. Konu muhabbet amacından kaçarsa kilitlerim.

Mert0

Profesör
Reaksiyon puanı
1,702
Screenshot_20200515_032651.jpg

Hiç acımam ismini silerim. Konu da bize kalır. :D :)

Szayel

Profesör
Reaksiyon puanı
1,147
Vector herşeye muhalefet diyebilirsiniz. Ama şöyle bir bakın forumda neredeyse intelci kalmadı. Adam araştırıyor soruşturuyor. Fazla hırslı davrandığı için bir dönem bende şikayet ettim kendisinden ama karşıt görüş olmazsa her şey standarda girer.

Ki bu adam bile amd tavsiye eder oldu :)Intel fan boy değil. Olsa da fark etmez ihtiyaç duyduğumuzda bilgisini paylaşıyor sonuçta. Yani bizden biri.

@VECTORRR dostum konudan şikayetçiysen senin adına bende raporlayabilirim. Aynı forum altındayız zamanımızı ve bilgimizi paylaşıyoruz. Karşı tarafı rencide eder mi etmez mi düşünülmeden açılmış başlık gerçekten çocuksu.

[bu arada şimdi bir düşündüm bir elin parmağını geçmeyecek düzeyde pc toplayan kişi var. sağdan soldan yapıştıranlar, hazır sistem kopyalayanları kastetmiyorum. sdn teknik adam eksikliği yaşıyor.]

Szayel

Profesör
Reaksiyon puanı
1,147
@Zlatanerra,
Üslubun çok yanlış ve kaba. Forum kurallarına uyduğu sürece hiçbir sıkıntı yok. Uymadığı takdirde yolu açılır yetkililer tarafından.

Burada bilgisini karşılıksız paylaşan kişilere karşı tutumumuz daha iyi olmalı! Ben dahil herkesin kötülediği bir diğer teknoloji portalında vector gibi teknik bilgi paylaşımı yapan onlarca kişi var. Bizde ise sayılı.
Eksileceğimize, ahde vefa ile forumu da düşünmeli biraz. Forum olmasa bile vectoru. Sizin için böyle bir başlık açılsa kendinizi kötü hissetmez misiniz ? Empati kurun biraz.

Zlatanerra

Asistan
Reaksiyon puanı
217
@Zlatanerra,
Üslubun çok yanlış ve kaba. Forum kurallarına uyduğu sürece hiçbir sıkıntı yok. Uymadığı takdirde yolu açılır yetkililer tarafından.

Burada bilgisini karşılıksız paylaşan kişilere karşı tutumumuz daha iyi olmalı! Ben dahil herkesin kötülediği bir diğer teknoloji portalında vector gibi teknik bilgi paylaşımı yapan onlarca kişi var. Bizde ise sayılı.
Eksileceğimize, ahde vefa ile forumu da düşünmeli biraz. Forum olmasa bile vectoru. Sizin için böyle bir başlık açılsa kendinizi kötü hissetmez misiniz ? Empati kurun biraz.
Üslubum yanlışsa yöneticiler cezasını verir.