Ve Sonunda Bende Sizlerleyim :) Ve Tabi ki Sıfır Km S3'üm İle :)

SamsungGalaxyS3

Profesör
Reaksiyon puanı
0
öncelikle cihaz için kendi kendime yargılar oluşturmuştum büylüklüğü konusunda fakat cihazı kullanmaya başlayınca farkettim ki 4,8 ekran boyutu cok büyük de sayılmazmış :p

kullanımı gayet kolay ve başarılı herhangi bir aksaklık problem yasatmıyor

cihazın eksi bir yanını göremedim diyebilirim
tek sorun sanki biraz hoparlör sesi cihaza göre pek fazla doyurucu değil gibi..

her konuda cihaz akıyor android 2.3.3 ile piyasaya girmiştim fakat 4,0,4 hakkını veren cihaz olarak benım oyum s3 e htc one x de kullandım fakat bu cihaz kadar pek keyif alamamıştım one x in arayüzü biraz daha hoş

şuan ilk sarjı yaklasık 3 saat sarjda durdu adam bana 1o saat diyor sanki görende diyecek eski model bir pil.. kulaktan dolma bilgileri insanlara sölemekten zevk alıyorlar
ilk sarjlar yaklasık 1 haftalık sürec 1 günü diger bir günü tutmayacagı icin onun hakkında yorum yapamayacagım :)

s3 alacaklara tavsiyemdir ben mavi rengini aldım çok memnunum bir android tutkunu olaraktan tavsiye ederim
aklımdaki tek soru işareti
ıpg + çekmeli kılıf mı?:glare:
yoksa direk flip covermi?:hammer:

El Padrino

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
70
Hayırlı olsun.Ben kılıfa karşıyım...

Militarist

Dekan
Reaksiyon puanı
130
Çekmeli kılıf tavsiye etmem. 3 ayda 2 tane eskittim. Koptu ipleri Orijinal birşeyler bakın bence.

cipro06

Doçent
Reaksiyon puanı
4
her ne kadar mevzuya uzakta olsanız sizede teşekkür ederim
peki ya sizin görüşünüz nedir? flip cover mi çekmeli deri kılıfmı?
kardeş ne yalan söyleyim ben cover deyince aklıma pink floyd geliyor black sabbaht ,the doors ,led zeppelin geliyor ,sen üstadımsın ben başkasına mesaj verdim o anladı

El Padrino

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
70
kardeş ne yalan söyleyim ben cover deyince aklıma pink floyd geliyor black sabbaht ,the doors ,led zeppelin geliyor ,sen üstadımsın ben başkasına mesaj verdim o anladı

Dostum gece gece güldürdün beni ya :D Çok şahsına münasır bi adammışsın.Sempati duydum sana :D

Rockco

Doçent
Reaksiyon puanı
5
S3 aldın ve forma üyemi oldun :D s3 ün sdn ye kazandırdıkları :D hayırlı olsun güle güle bozman dileğiyle :D biz s2 ile yola devam :D

ReDo

Rektör
Reaksiyon puanı
92
Şu hareketlere şu tipe bak ya,valla S3 almış :p

Hoş geldin.

Nemre

Profesör
Reaksiyon puanı
29
Kılıfsız Yazık Olur O Güzelim Cihaza.

mertkanozcan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar bende buraya yeni katıldım S3 sayesinde bir sorum olacak ben bu telefonu ne Kies'e nede New Pc Studio'ya bağlayamadım muzıklerımı bılgısayardan bluetooth la atıyorum artık yoruldum bırı bana yardımcı olsun lutfen :) ( Hafıza kartım olmadıgı ıcın depolama olarak kullanamıyorum )

SamsungGalaxyS3

Profesör
Reaksiyon puanı
0
S3 aldın ve forma üyemi oldun :D s3 ün sdn ye kazandırdıkları :D hayırlı olsun güle güle bozman dileğiyle :D biz s2 ile yola devam :D
hehehe teşekkür ederim cihazın maşallahı var :p
Şu hareketlere şu tipe bak ya,valla S3 almış :p

Hoş geldin.
dimi :p hoş buldum teşekkürler :)

Kılıfsız Yazık Olur O Güzelim Cihaza.
bugün itibari ile aldım hocam flip coveri 70 tl 20 tl ye ekran filmi taktırdım 90 liraya mal oldu bana :)

SamsungGalaxyS3

Profesör
Reaksiyon puanı
0
@SamsungGalaxyS3

S3 aldığın için aşırı derecede mutlu gördüm seni:) Hayırlı olsun güle güle kullan.
işin aslı gerçekten öyle beni bilgisayarın laptop un külfetinden kurtardı her işimi bu cihazdan gayet dağlıklı ve hızlı şekilde gerçekleştirebiliyorum film izleyecegim zaman hdmı ile baglıyorm led tv ye ohh :p

SamsungGalaxyS3

Profesör
Reaksiyon puanı
0
he bu arada benim s3 ün kutusundan hdmı kablosu felan çıkmadı harici kablo kullanıyorum farklı bir cihaza ait olan sıkıntı yaratırmı? problemsiz çalısıyor ama genede bir sorayım dedim yoksa hdmı kablolarının hepsi standart mıdır?

neskalii

Profesör
Reaksiyon puanı
23
he bu arada benim s3 ün kutusundan hdmı kablosu felan çıkmadı harici kablo kullanıyorum farklı bir cihaza ait olan sıkıntı yaratırmı? problemsiz çalısıyor ama genede bir sorayım dedim yoksa hdmı kablolarının hepsi standart mıdır?

Öncelikle Hayırlı olsun ... Problem olacağını sanmam farklı HDMI kablonun kullanılmasının gösteriyosa sorun yok..

Evet HDMI lerde fark var hepsi aynı yapıda değiller Misal hatırladığım kadarıyla 1.3b HDMI var onla 3D görüntü akktaramassın

ama 1.3 c ve en son 1.4 ü vardı onlarla 3D görüntü aktarabilirsin saygılar..

muratveb

Profesör
Reaksiyon puanı
56
Hayırlı uğurlu olsun . Bende dün beyaz olanından aldım. Telefona aşık durumdayım şuan. İnanılmaz güzel :) Benimde şikayetim sesinin gerçekten cihazın kalitesine göre çok aşşağlarda olması. Umarım yazılımsal bir güncellemeyle bu sorunuda hallederler. Eminimki donanım konusunda cihaz gayet sağlam bir cihazdır.

SamsungGalaxyS3

Profesör
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle Hayırlı olsun ... Problem olacağını sanmam farklı HDMI kablonun kullanılmasının gösteriyosa sorun yok..

Evet HDMI lerde fark var hepsi aynı yapıda değiller Misal hatırladığım kadarıyla 1.3b HDMI var onla 3D görüntü akktaramassın

ama 1.3 c ve en son 1.4 ü vardı onlarla 3D görüntü aktarabilirsin saygılar..
bilgilendirmeniz için çok teşekkür ederim aklımdaki soru işaretleri kalktı :p
Hayırlı uğurlu olsun . Bende dün beyaz olanından aldım. Telefona aşık durumdayım şuan. İnanılmaz güzel :) Benimde şikayetim sesinin gerçekten cihazın kalitesine göre çok aşşağlarda olması. Umarım yazılımsal bir güncellemeyle bu sorunuda hallederler. Eminimki donanım konusunda cihaz gayet sağlam bir cihazdır.
sizede hayırlı ugurlu olsun murat bey güle güle kullanın bende mavi rengine aşık durumdayım :p size önerim flip cover almanız gayet şık ve kullanışlı

kaan718

Asistan
Reaksiyon puanı
3
flip cover ekranı çok az korur çekmeli deri daha mantıklı