Ve Edgar Davids Kocaelispor'da!

aliihsangs12

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Kocaelispor başkanı Serhan Gürkan, Hollandalı oyuncu Edgar Davids'le prensip anlaşmasına vardıklarını açıkladı.

203.jpg

Kocaelispor başkanı Serhan Gürkan, Hollandalı oyuncu Edgar Davids'le prensip anlaşmasına vardıklarını bu oyuncunun cuma gününe kadar Kocaeli'ye geleceğini ve yüzde 99 sözleşme imzalayacaklarını açıkladı.

Gürkan Radyospor.com'a Hollandalı tecrübeli ortasaha oyuncusu Davids'le anlaştıklarını açıkladı. Davids'in yüzde 99 Kocaelispor formasını giyeceğini açıklayan Gürken, bir diğer Hollandalı oyuncu Kluivert ile Beşiktaş'ta gözden çıkarılan İbrahim Üzülmez'in ise gündemlerinde olmadığını söyledi.

Kaynak

Ercenk

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Valla ne diyelim süper bir transfer!Küçüklüğümde en sevdiğim oyuncuydu.Dikkat ettiyseniz arkadaşlar son yıllarda ligin kalitesi anadolu kulüplerinin de güzel transferler yapmalarıyla gittikçe artıyor.İnşallah yenilerinide duyarız...

punisher_65

Profesör
Reaksiyon puanı
10
inanamıyorum yaa. çok hızlı gelişiyor türk futbolu. vay be koca edgar davids. küçüklüğümüzde edgar davids diyerek top oynardık. ve o şimdi kocaelide....

SeRCaN

Asistan
Reaksiyon puanı
0
çocukken çok sewerdm :) helal olsun almışlar da kaç yaşında bu adam

AYT@C

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Yerel Gazetelerde Bir iki hafta önce cıkmıstı Davids olumlu bakıyordu. Artık yaşlandı Kocaeli'de şehir olarak istanbul dan geri kalan bir şehir değil yani yaşanır burada. ! Ama Kocaelispor bu kadar darboğazdaylen Davids'i alabiliyorsa büyük bir risk içine giriyor demektir.

OkN

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Acaba görmek nasip olacakmı çarşıda :D Kocaeli sen düşme emi :D Paşa

bflues

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bence yalan, çünkü büyük ajanslarda göremedim. Ajanslar uyuyo mu :)

Kullanici ismi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
valla ben cok ıstıyorum gelmesını , lıgın kalıtesını arttırır nıhayetınde turk lıgı 65 dk top oynanıyor davids her turlu oynar yasına aldırıs edılmeden . Ama yukardakı arkadasın da dedıgı gıbı ımza atılmadan bende ınanmam .

sercanozturk

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Başkan kendi ağzıyla açıkladı ve hala yalan diyenler var,pes!..
Burası İzmit parayı dert etmeyin o kadar ayrıca o kadarda uçuk rakama anlaşılmadı.

erol_1982

Profesör
Reaksiyon puanı
0
Gs ve Bjk yapamadığını yaptı helal olsun. Bir Fenerli olarak :lol::icon_:

rave

Asistan
Reaksiyon puanı
0
emeklilik ülkesi olduk. gerçi hagi de gelirken yaşlı dediler ama öyle yaşlıya can kurban. helal kocaeliye.

DogukanDogu84

Profesör
Reaksiyon puanı
9
yaşına hiç bakmayın dünyanın gözü Türkiye Süper Liginde olacak bu sene....

Ercenk

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Şuan itibariyle bu konuyla ilgili NTVSpor.net te de haber yayınlandı!Ntvspor bu tür konularda baya bir araştırma yaparak yayınlar sanıyorum gerçek olacak bu transfer!Haberi okumak için:
NTVSpor.net

aliihsangs12

Profesör
Reaksiyon puanı
4