VDSL'e geçirdiler fakat modem vermediler.

pumperking

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
3
16.07.2013 tarihinde, hat sahibi olan babamı vdsl paketlerine geçirmek istediler.fakat bu tarifeyi mevcut modem ile kullanamayacağını söylemediler.yeterli bilgilendirmediler.paket değişimi gerçekleştikten sonra internetin kesik olduğunu farkeden babam sorunun çözülmesi için müşteri temsilcilerine gitti.eski adsl tarifesine geçiremeyeceklerini ve vdsl modem veremeyeceklerini fakat modemi kendisi satın alabileceğini söylediler.babam da satın almış.

çalışan interneti çalışmaz hale getiren kendileri, sorunu çözmeyen kendileri, daha fazla ücret ödeyen ise müşteri

bi aralar ttnet destek bölümü vardı nerede o?

Muvahhid

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Türkiyede bütün internet sağlayıcıları aynı kafada superonline geçecektim modemi alın bedava dediler istemiyorum benim modemim var dedim.. Verdikleri modemde aşırı şikayet var o yüzden almak istemedim. Biz modem vermeden internet sağlamıyoruz almazsanız 150 tl verin diyor iyi dedim ttnet rezilliğine devam...

mendocino

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
81
Aynı durum benımde basına gelmistı sürekli bağlantı kesiliyordu hatta konusunu açmıştım.nys lafın kısası sana söylemiyorlar arkadaşım ama bedava modem hakkın var git türk telekom bölge müdürlüğüne ücretsiz modemini al. Ben aldım sorun kalmadı şúkür, modem senin olmuyor ama hattı kapattıracağın zaman geri verirsin diyorlar. Kablosuz Zte vdsl modem vermişlerdi bana.

mendocino

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
81
Adsl abonesi olanların binalarına fiber kutusu gelirse abonelikleri ücret değişmeden 20mbit fibernet oluyor yani tam fiber değilde vdsl, e böyle olunca çoğu eski modem kaldırmıyor. Ttnet isteyenlere ücretsiz vdsl modem veriyor abonelik sonunda geri almak üzere, tabi bunu söylemiyorlar çoğu zaman kendiniz gidip alacaksınız hakkınızı. Bana verilen modem de bu.

pc220053.jpg