Vatandaşlık numaranızı (TC Kimlik Numarası) ezbere biliyor musunuz?

Vatandaşlık numaranızı (TC Kimlik Numarası) ezbere biliyor musunuz?

• Kullanılan toplam oy
    111

Bu konuyu okuyanlar

Jerusalem

Profesör
Sağolsun ÖSYM ezberletti.

Edit: Tayfun Keskin 'in ismiyle ilgili ciddi anlamda takıntılı olduğunu düşünüen bi' fuzuli :)

Hepimiz bu Türkiye Server'ında birer istemci değilmiyiz... ;)
------------
Dünya: Parent Server
ABD: Tree Server
Türkiye: Child Server
Vatandaş: İstemci

;D

lucifer

Profesör
Biliyorum hatta bi ara bütün kimliği ezberlemiştim,belediye de sormuşlardı ve büyük bir ihtimalle azarlayacaklardı :) bende kimliği evde unutmuşum :) sonra görevli sorunca sanki askerdeymişim gibi hepsini nerdeyse bağıra bağıra ;D söylemişitim,adam mort olmuştu yüzünün morluğu hala zihnimde :D

cuhadar

Doçent
TC no

Vergi No
SSK no
1996 Yılına ait Ösym no hala aklımda
Kimlik bilgileri ezberde
Kredi kartlarının nosu (2 si hariç daha yeni geldi ;D)
bir sürü şey işte
nerde ne zaman lazım olacağı belli olmayan ama benimle ilgili devlet tarafından verilmiş nolar

NecronomicoN

Profesör
ezbere bilmiyorum, aslında uğraşmadım ezberlemek için, telefon rehberine kaydettim lazım oldukça bakıyorum, o da memnun, ben de :D

Bence birazda içten gelecek, şöyle:

Şuan T.C kimlik numaramı (11 hane) ezbere bilmiyorum ve bu numarayı verildiğinden bu yana kullanıyorum...

Windows XP Seri numarası (25 hane) ezbere biliyorum ve bu Windows XP'yi 5 yıldır kullanıyorum...

İşte fark bu...

m1903

Profesör
dr.psychopath dedi ki:

Şuan T.C kimlik numaramı (11 hane) ezbere bilmiyorum ve bu numarayı 20 yıldır kullanıyorum...

Windows XP Seri numarası (25 hane) ezbere biliyorum ve bu Windows XP'yi 5 yıldır kullanıyorum...

İşte fark bu...
Bende aynı şekilde.Bİ ara o kadar çok windows kurmuştumki ezberledim :D Heküüotuzüçfeee-devamını söylemeyem :D

Ezbere biliyorum biryere yazmam gerektiğinde ise kimliğime bakarak giriyorum.Bilmem hiç bir şeyi hızlandırmıyor bilmesemde aynı hesap :D

cuhadar

Doçent
dr.psychopath dedi ki:

Şuan T.C kimlik numaramı (11 hane) ezbere bilmiyorum ve bu numarayı 20 yıldır kullanıyorum...

İşte fark bu...

Tc nosu çıkalı ne kadarda uzun zaman olmuş'!

Ahmethz

Rektör
Emektar
imrancuhadar dedi ki:
dr.psychopath dedi ki:

İşte fark bu...

aşağı yukarı 7 senedir var TC no arkadaş biraz abartmış.

Jojoba dedi ki:
imrancuhadar dedi ki:
dr.psychopath dedi ki:

İşte fark bu...

aşağı yukarı 7 senedir var TC no arkadaş biraz abartmış.

edited

SDN Son Haberler

Son mesajlar