Vatan'da % 50'ye varan indirimler

Darknes$

Rektör
Onursal Üye


http://www.vatanbilgisayar.com/index.aspx
 

Fearlees

Doçent
Yalan! Dün yine vatan ın sitesine bakarken bi baktım galaxy ace 700küsürlü dedim bu fiyata olurmu,şu an çoğu yerde zaten 550-600 arası satılıyor şu anda güya 570 e indirmişler,sen neyin kafasındasın vatan!
 

Venceremos

Üyecik
Bonus Card'a %25 indirim varken üstelik 10 taksitti yemin ederim bilgisayarı yenilemiştim.Bir indirim daha olsada işlemci alsam o eksik kaldı :)
 

re13el

Dekan
Bu olayı sadece Vatan'mı yapıyor? İlle gidip vatandan alınmaz zaten ben vatandan pc mi ucuza aldım ama o zaman orada ucuzdu gerçekten. Diğer yerlerle karşılaştırarak aldım.
 

Karargaht

Dekan
Bu olayı sadece Vatan'mı yapıyor? İlle gidip vatandan alınmaz zaten ben vatandan pc mi ucuza aldım ama o zaman orada ucuzdu gerçekten. Diğer yerlerle karşılaştırarak aldım.

Aynen bende öyle yaptım 1 sene oldu sanırım, o zamanlar gerçekten ucuzdu özellikle donanım ürünleri. Şimdi ise safsatadan başka bişey değil.
 

anfy

Doçent
Zaten dikkat ederseniz vatan da sürekli %25 indirin var !! sözde tabi. %25 indirimli fiyatlara bakıyorsun piyasa ile aynı hatta online satış sitelerinin normal fiyatları daha uygun oluyor. Velhasıl %25 indirim dediği aslında %25 yalan oluyor :)
 

efe77

Asistan
Döviz fiyatları çok yükseldi. Bilançolarındaki Kur farkı karları epey artmıştır.
Bunun karşılığında sözde değil özde indirimler yapmaları lazım.
 

snl_007

Asistan
vatanda indirim olsa ne olur. bir kaç üründe kazıkladığı fiyatı yarısına çeker indirim diye yutturur. ha bide nufus müdürlüğü gorevini yapar tc noyu ve adresi alarak
artık neresinde kullancaklarsa


bimekste 16 gb flash bellek philps 19.90 tl

http://www.bimeks.com.tr/urun/122637/philips-16-gb-eject-edition-ready-boost-usb-bellek.aspx

teknolojixte fiyat 25 tl 16 gb toshiba flash bellek
http://www.teknolojix.com/?urun-41598-16-GB-TOSHIBA-HAYABUSA-USB-2-0-BELLEK.html

vatandaki fiyat 16 gb toshiba flash bellek 35 tl
http://www.vatanbilgisayar.com/Flas...yaz-usb-bellek/productdetails.aspx?I_ID=59151

pek çok ornek war vatanda normal fiyatlı ürünleri almayın çok büyük kazık yersiniz. indirimli fiyatları almayın kazık yersiniz. en iyisi vatana gitmeyin veya başka yere bakın her zaman daha ucuzu wardır.
 

Son mesajlar

Üst