Vatan Bilgisayardan Alınma Monitörün Faturası Kayıp

Bu konuyu okuyanlar

Axe42

Asistan
Reaksiyon puanı
55
Bir monitör var lakin 1 sene önce vatan dan alınmasına rağmen faturası ve garanti belgesi kayıp. Vatan ın mağazasına götürdüğümde üstlerine gitmeme rağmen o işlemi yapamayız fatura çıkaramayız falan diye inat ettiler.
Ben bu faturayı nasıl çıkartabilirim
(konuyu açabilecek daha uygun bi kanal bulamadığım için buraya açtım :))

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Neyle aldınız?
Nakit, kart?

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
hatırlamıyorum :/ karttı sanırım

---- Mesajlar birleştirildi ----

pardon nakit almıştım. kart ın cebimden çıktığını hatırlamıyorum :/
Kart olsa belki kanıtlayabilirdiniz ama nakitse yapacak bir şey yok.

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
Ürün kodu ile olmaz mı?

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
hangi şubeden aldığını biliyorsan orada faturanın sureti olur onu iste ürünün kutusu varsa onda ki barkodu okıtunca ulaşılır kutu yoksa zor.

grezimonk

Müdavim
Reaksiyon puanı
261
Bir monitör var lakin 1 sene önce vatan dan alınmasına rağmen faturası ve garanti belgesi kayıp. Vatan ın mağazasına götürdüğümde üstlerine gitmeme rağmen o işlemi yapamayız fatura çıkaramayız falan diye inat ettiler.
Ben bu faturayı nasıl çıkartabilirim
(konuyu açabilecek daha uygun bi kanal bulamadığım için buraya açtım :))
aldığın vatana git oradan kopyasını iste fatura isme düzenlendiğinden bulunması kolay oluyor aslı gibi kopyasını verirler...

Axe42

Asistan
Reaksiyon puanı
55
aldığın vatana git oradan kopyasını iste fatura isme düzenlendiğinden bulunması kolay oluyor aslı gibi kopyasını verirler...
aldığım vatan şuanda benden bi 15 şehir falan uzakta duruyor yani pek mümkün değil aldığım vatana gitmem :D

hangi şubeden aldığını biliyorsan orada faturanın sureti olur onu iste ürünün kutusu varsa onda ki barkodu okıtunca ulaşılır kutu yoksa zor.
kutusunu araştıracağım hatırlamıyorum duruyor mu

kutusuda ytok ortada :(

Son düzenleme:

grezimonk

Müdavim
Reaksiyon puanı
261
aldığım vatan şuanda benden bi 15 şehir falan uzakta duruyor yani pek mümkün değil aldığım vatana gitmem :D

kutusunu araştıracağım hatırlamıyorum duruyor mu

kutusuda ytok ortada :(
en yakındakine git sistemden kopyasını çıkartabilirler heralde...

Axe42

Asistan
Reaksiyon puanı
55
en yakındakine git sistemden kopyasını çıkartabilirler heralde...
konuyu okuduysan
65773
şöyle ufak bi not göreceksin kanka :)

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Bence yaptıkları normal. Belki çaldın nereden bilecekler. :D :D :D

Behzat Ç.

Doçent
Reaksiyon puanı
107
e posta hesabına e arşiv faturası gönderiliyor olabilir

strofor

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Media Mark tan 5-6 sene evvel aldığımı sandığım ipadin faturasını sadece seri no ile bulup bana 2 gün sonra döndüler
kurumsal firma böyle olacak işte

grezimonk

Müdavim
Reaksiyon puanı
261
Media Mark tan 5-6 sene evvel aldığımı sandığım ipadin faturasını sadece seri no ile bulup bana 2 gün sonra döndüler
kurumsal firma böyle olacak işte
aynı şeyi vatandakilerde yapabilir di tabi uygulamayı kullanmasını bilseydi...

rise

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,247
Monitor için Türkiye destek sitesi / telefonu varsa oraya ulaşmayı deneyebilirsin.
------
------
gibi..

ulaş35

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Adına kayıtlı ise faturayı vermek zorundalar. Saklaman kadar kaybetmen de olası bir durum. Git adına kayıtlı tüm faturaları inceleyip çıkarsınlar.

Axe42

Asistan
Reaksiyon puanı
55
Adına kayıtlı ise faturayı vermek zorundalar. Saklaman kadar kaybetmen de olası bir durum. Git adına kayıtlı tüm faturaları inceleyip çıkarsınlar.
kanka denensede açıkçası çalışanın tabiri caizse s**tir git demediği kaldı :D. monitör bi arkadaşın onun için yardımcı olmaya çalışıyorumda fatura yı falan bile vermiyorlar. en azından vatan ın internet sitesinden veya hepsiburadadan falan sipariş etsem ben 10 sene sonra açıp baktığımdada yine çıkartabileceğim bir e fature sistemi var. burada biraz zor sanırım

grezimonk

Müdavim
Reaksiyon puanı
261
kanka denensede açıkçası çalışanın tabiri caizse s**tir git demediği kaldı :D. monitör bi arkadaşın onun için yardımcı olmaya çalışıyorumda fatura yı falan bile vermiyorlar. en azından vatan ın internet sitesinden veya hepsiburadadan falan sipariş etsem ben 10 sene sonra açıp baktığımdada yine çıkartabileceğim bir e fature sistemi var. burada biraz zor sanırım
faturanın aslı gibi kopyasını vermek zorundalar adamlar muhtemelen fatura arşivini büyük oranda kaybetmiş olmalılar ki faturaya erişimleri olsa kopyayı verirlerdi...

ulaş35

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Çalışanla değil de müdürle görüşmeyi dene derim.