Vatan bilgisayar sitesinden ürün alınır mı?

Bu konuyu okuyanlar

Diss2text

Öğrenci
Reaksiyon puanı
43
Vatan bilgisayar üzerinden termal macun alacağım, fiyatı en uygun orada buldum. Daha önce hiç vatan bilgisayar üzerinden alışveriş yapmadığım için bu konuyu açtım.

Sanırım kargoları UPS ile gönderiyorlar. Bir de benim bulunduğum bölgeye kısmen yakın bir mağazada ürün bulunuyormuş ellerinde. Direk sipariş verince o mağazadan mı gönderim oluyor? Ayrıca ürün, tahmini olarak kaç günde elime ulaşır? Vatan bilgisayar sitesi üzerinden sipariş yapanlar deneyimlerini paylaşırsa sevinirim.

Silinen bir hesap

Profesör
Reaksiyon puanı
7,431
Vatan bilgisayar üzerinden termal macun alacağım, fiyatı en uygun orada buldum. Daha önce hiç vatan bilgisayar üzerinden alışveriş yapmadığım için bu konuyu açtım.

Sanırım kargoları UPS ile gönderiyorlar. Bir de benim bulunduğum bölgeye kısmen yakın bir mağazada ürün bulunuyormuş ellerinde. Direk sipariş verince o mağazadan mı gönderim oluyor? Ayrıca ürün, tahmini olarak kaç günde elime ulaşır? Vatan bilgisayar sitesi üzerinden sipariş yapanlar deneyimlerini paylaşırsa sevinirim.
Alınabilir diye düşünüyorum.Telefonumu oradan almıştım ve gayet memnunum açıkçası,bir sıkıntı yaşatmamışlardı.

Diss2text

Öğrenci
Reaksiyon puanı
43
Alınabilir diye düşünüyorum.Telefonumu oradan almıştım ve gayet memnunum açıkçası,bir sıkıntı yaşatmamışlardı.

Peki, bu dediğim hakkında bir bilginiz var mı?

Bir de benim bulunduğum bölgeye kısmen yakın bir mağazada ürün bulunuyormuş ellerinde. Direk sipariş verince o mağazadan mı gönderim oluyor? Ayrıca ürün, tahmini olarak kaç günde elime ulaşır?

Silinen bir hesap

Profesör
Reaksiyon puanı
7,431
Peki, bu dediğim hakkında bir bilginiz var mı?

Bir de benim bulunduğum bölgeye kısmen yakın bir mağazada ürün bulunuyormuş ellerinde. Direk sipariş verince o mağazadan mı gönderim oluyor? Ayrıca ürün, tahmini olarak kaç günde elime ulaşır?
Ortalama 1 hafta içerisinde sipariş ettiğiniz ürünün elinize geçeceğini düşünüyorum.

Diss2text

Öğrenci
Reaksiyon puanı
43
Ortalama 1 hafta içerisinde sipariş ettiğiniz ürünün elinize geçeceğini düşünüyorum.

Alabilirsiniz tabii ki. Her yerde mağazası da var. Hiç sıkıntı çıkarmaz.

İnternet sitesinden hiç alışveriş yapmadım ancak şimdiye kadar bütün teknoloji alışverişlerimi vatan bilgisayar mağazalarından yaptım. Hiç de mağdur olmadım.

Çok teşekkürler. Ben, 29-30 ocağa kadar elimde olmasını istiyorum. 1 hafta biraz uzun gibi. Pazartesi sipariş vereceğim bu arada.

Dediğim gibi ürünün yanında stokta bulunan mağazalar yazıyor. Oraya tıkladım listede bana çok yakın mağazasında ürün stokta gözüküyor.

IMG_20210124_200340.jpg

Stoktaki mağazalar bölümüne telefonla sipariş hattının telefonunu yazmışlar. Telefonla sipariş vererek mi alabiliyoruz yakın mağazalardan? Telefonla sipariş de verebilirim ama kart bilgileri vs. nasıl işliyor bir bilgim yok. Bunun hakkında bilgisi olan varsa yardım edebilir mi acaba?

atkaksoy501

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,070
Çok teşekkürler. Ben, 29-30 ocağa kadar elimde olmasını istiyorum. 1 hafta biraz uzun gibi. Pazartesi sipariş vereceğim bu arada.

Dediğim gibi ürünün yanında stokta bulunan mağazalar yazıyor. Oraya tıkladım listede bana çok yakın mağazasında ürün stokta gözüküyor.

Ekli dosyayı görüntüle 135847

Stoktaki mağazalar bölümüne telefonla sipariş hattının telefonunu yazmışlar. Telefonla sipariş vererek mi alabiliyoruz yakın mağazalardan? Telefonla sipariş de verebilirim ama kart bilgileri vs. nasıl işliyor bir bilgim yok. Bunun hakkında bilgisi olan varsa yardım edebilir mi acaba?
Telefonla sipariş hiçbiryerden yapmadım hiç bilgim yok maalesef ancak eğer oradaki mağaza listesinde yakınınızdaki bir mağaza varsa gidip alabilirsiniz eğer zaman sıkıntınız varsa.

Ananim

Profesör
Reaksiyon puanı
2,400

Alınır sıkıntıda çıkmaz ne zaman gelir bilemiyorum ama ürünün altında yazıyodur
gönül rahatlıyla alışveriş yapabilirsiniz

Diss2text

Öğrenci
Reaksiyon puanı
43

rosellealper

Doçent
Reaksiyon puanı
419

Alınır babam iPhone xs aldı vatanin internet sitesinden bi sorun cikmadi

Diss2text

Öğrenci
Reaksiyon puanı
43
Alınabilir.
Stokta varsa yakındaki mağazada oraya gidip alabilirsiniz.

Yani yakın dediğim, yakın ama 2 buçuk saatlik yol var yani. 41 TL'lik bir termal macun almak için o kadar yol gitmektense, dediğim gibi stokta olan mağazadan kargo ile gönderim olursa iyi olurdu. Ben yarın arayıp soracağım öyle bir seçenek var mı diye. Yine de teşekkür ederim.

Son mesajlar