Vatan bana emanet :P

seckyn

Profesör
Reaksiyon puanı
18
Kısa Dönem Er Bkm. Okl. ve EM K.lığı BALIKESİR Sınava girdiğim yer geldi :D Temel Eğitimini MüteakipKatılış Yapacağı Esas Birliği/Görev Yeri: K.K. Loj. K.lığı Bkm. K.lığı 44'üncü Bkm. Mrk. Des. Gr. K.lığı
YENİŞEHİR İZMİR

speedy

Doçent
Reaksiyon puanı
2
senarist

Hayırlı olsun kardeşim çok sıkı yerlere düşmemişsin ki zaten kısa dönem olduğun için senide çok sıkmayacaklar. Seni sıkan tek şey yavaş akan zaman olacak. Diğer şeyleri zaten arkadaşlar yazmışlar.

prisoner

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Kısa Dönem Er Bkm. Okl. ve EM K.lığı BALIKESİR Sınava girdiğim yer geldi :D Temel Eğitimini MüteakipKatılış Yapacağı Esas Birliği/Görev Yeri: K.K. Loj. K.lığı Bkm. K.lığı 44'üncü Bkm. Mrk. Des. Gr. K.lığı
YENİŞEHİR İZMİR

Hayırlı Olsun Hayırlı Tezkereler kardeşim.:
Sen ileriyi görmüşsün. :) Sınava girdiğin yere giderek.

7.43

Dekan
Reaksiyon puanı
332
Kırkağaç değil orası. Manisa'nın girişinde Sipil Dağı gölgesinde bir yer. :) Karşısındaki Jandarma'da ben acemiliğimi yapmıştım. 307.

Unutmuşum bir de Batı Kışla var orası da olabilir.

by efsane

Rektör
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
bizim [MENTION=19523]eray[/MENTION]45 kırpısdaydı sanki :D. Hayırlı olsun kaptan :D

senar1st

Profesör
Reaksiyon puanı
14
sağol efsane :)

---------- Post added at 02:02 ---------- Previous post was at 02:01 ----------

Kırkağaç burası mı oluyor?
Hayırlı olsun tez git tez gel :)

SDN ASKER UĞURLAMA :D

Tüm modlar Editörler burada :D

[video=youtube;mKhm4N_k8YE]http://www.youtube.com/watch?v=mKhm4N_k8YE[/video]

alemsin :D:D

speedy

Doçent
Reaksiyon puanı
2
yazın yakar top kışın japon kale oynayanlara topçu deniyor:D

speedy

Doçent
Reaksiyon puanı
2
karacısın kardeşim topçu birliği, adının ne olduğuda çok önemli değil sen mutemelen uzaktan görürsün topu

senar1st

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Tamamından iyidir. :4:

iyi destek veriyorsun :D

---------- Post added at 02:13 ---------- Previous post was at 02:12 ----------

Helal hoş olsun.

Fırsat buldukça arada buraya uğramayı unutma.:)

burası ? :)

---------- Post added at 02:16 ---------- Previous post was at 02:13 ----------

karacısın kardeşim topçu birliği, adının ne olduğuda çok önemli değil sen mutemelen uzaktan görürsün topu

ne topu :p:p Şaka şaka :D

Deffall

Doçent
Reaksiyon puanı
42
Valllaha hepsini okumadım ama bende askerım... benımde acemılık amasya cıktı.. 15. tgy kom. ustada istanbul çıktı :d askere gıdecek tertıplere hepımıze hayırlı teskereler sımdıden :)

Naaa

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Tuzla yedek subay komando çıktı bana. Uzun dönem işaretledim bu arada

Aprowler

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Senar1st sans iste bende manisa sonrasinda lefkosa kibris turk kuvvetleri alayinda yaptim yarinda kibrisa tatile gidicem

Oncelikle manisa cok sıcak olacak onlemini ona göre al 12 bölük var benim zamanımda 6 boluk acemi kısa donemdi 4.bolukteydim ve boluk komutanimiz yuruyus delisiydi 1 senede yurudugum yolu20 gunde yuruttuler

Kibrisda olmasinin bir guxel yani ise gidis 3 ve donus 3 olmak uzere toplam 6 gun ... Usta birlikte izin kullanman halinde yol iznin var bu gunler askerlige eklenmiyor. Gerci ben ankarada yasiyorum senin yerine gore degisiklik gosterebilir. Kibrisd haliyle sıcak aancak ben cavus olana kadar gece nibeti tuttum s2 s3 yazicisiydim sabaha veremiolardi. Aksamlari bayaa col sicagi col soguguna donuyor. Cavus oldukan sonra ise rahatsin allah kolaylık versin sormak istediklerin olursa cevaplarım

Alptekin46

Doçent
Reaksiyon puanı
14
önce ankara sonrada afyona gideceğim. Hepimize kolay gelsin. Hakkınızı helal edin:)

Silence

Dekan
Reaksiyon puanı
49
Manisada benim amcam görev yaptı sessiz sakin güzel bi yer diyo izmirede çok yakın çokta şanslıymışsın tebrikler Gökhan :)

Güle güle git güle güle gel

eray045

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
250
bizim @eray 45 kırpısdaydı sanki :D. Hayırlı olsun kaptan :D

Tam üstüne bastın :D

Temel Eğitimini Müteakip
Katılış Yapacağı Esas Birliği/Görev Yeri 14'üncü Zh. Tug. Top. Tb. 3'üncü 155/39 mm KM Ob. Bt. K.lığı
- KIBRIS

yandım... kıbrıs çok zormuş...

Tam adamını buldun ha. Hem Manisalıyım hem topçuyum hemde Kıbrısta görev yapıyorum şuan.
14'üncü Zırhlı tugay Kıbrısın en kötü yeridir. Ama seni verdikleri bataryada devrem var. Yer itibariyle tam bir çöl zırhlı tugay. Bizim buralarda 14'üncü yarıaçık cezaevi derler oraya. :)

Başka sorun varsa özelden gel. :)

senar1st

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Senar1st sans iste bende manisa sonrasinda lefkosa kibris turk kuvvetleri alayinda yaptim yarinda kibrisa tatile gidicem

Oncelikle manisa cok sıcak olacak onlemini ona göre al 12 bölük var benim zamanımda 6 boluk acemi kısa donemdi 4.bolukteydim ve boluk komutanimiz yuruyus delisiydi 1 senede yurudugum yolu20 gunde yuruttuler

Kibrisda olmasinin bir guxel yani ise gidis 3 ve donus 3 olmak uzere toplam 6 gun ... Usta birlikte izin kullanman halinde yol iznin var bu gunler askerlige eklenmiyor. Gerci ben ankarada yasiyorum senin yerine gore degisiklik gosterebilir. Kibrisd haliyle sıcak aancak ben cavus olana kadar gece nibeti tuttum s2 s3 yazicisiydim sabaha veremiolardi. Aksamlari bayaa col sicagi col soguguna donuyor. Cavus oldukan sonra ise rahatsin allah kolaylık versin sormak istediklerin olursa cevaplarım

Nasıl yani? Sen hala asker misin ?

Benim ayak bağımda sorun var.. Zedelenme gibi.. Ben nasıl koşacağım peki? Koştuğum zaman sızlıyor bu.

Kıbrısı da uçak biletini şimdiden ayırtıyorum :D Otobüs çekilmez:D
bu gün meselesini anlayamadım yalnız? Kıbrıs sıcak yer dopru ama ben 1 ay sonra gdeceğim.. Yani en azından yaz sıcağı yok. Abim orada yaptı :D Bana da kıbrıs verdiler iyy mi :) Askere iyi darvanmazlarmış.

eray045

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
250
Tuzla yedek subay komando çıktı bana. Uzun dönem işaretledim bu arada

Şimdiden hayırlı teskereler bilet :D
Refüze olmazsan Isparta Dağ Komandoya ayrılırsın. Derslerine iyi çalış, sporun iyi olsun dereceye gir, istediğin yere gidersin.(Tercihen Kıbrıs olur :D ). İşini kuraya bırakırsan büyük ihtimal iç güvenlik çıkar.