Soru Vasat dizüstü önerisi

Bu konuyu okuyanlar

Toprak Kokusu

⛓️
Reaksiyon puanı
6,033
Dizüstü bilgisayar almayi düşünüyorum. Bütçe Max 4000 fln diyeyim. Fazla bi beklentim yok, F/p olsun 14 inc olmasini istiyorum mümkünse
şu nasil sizce

Iyi midir?

Ya da bu

Birinci mi ikinci mi daha iyidir yanda sizin görüşünüz nedir

Çözüm
Bismillahirrahmanirrahim..
1; bu ürünü alacağım son kararim memnun eder demi
2; yazılım vs windows anahtarı için bilgisayarci daha sağlamak bir adim mi olur? Tanıdık var baya uzman biri ama
3; lisans anahtarı alıyorz ya sanırım o anahtar mail adresiyle geliyor. Bunu bilgisayarcinin yanındayken mi aldirmam lazım yani
4; gmail hesabi fln gerekiyor mu windows 10 homede
5; bi videoda bi adam dedi ki 10 pro en iyisi. Diğerleri eski sürümüdür dedi. Kafam karıştı
1- Ben olsam o modeli tercih ederdim, kardeşime de almayı düşünüyorum oyunsuz kullanımda her türlü iş görür.
2- Eğer korsan Windows kurmayacak tanıdık biriyse evet verebilirsiniz ona. Hata riski minimuma iner.
3- İstediğin zaman alabilirsin. Format sırasında o Windows keyini...

Toprak Kokusu

⛓️
Reaksiyon puanı
6,033
Sorun yok sorabilirsiniz tabii ki ?
2; yazılım vs windows anahtarı için bilgisayarci daha sağlamak bir adim mi olur? Tanıdık var baya uzman biri ama
3; lisans anahtarı alıyorz ya sanırım o anahtar mail adresiyle geliyor. Bunu bilgisayarcinin yanındayken mi aldirmam lazım yani
5; bi videoda bi adam dedi ki 10 pro en iyisi. Diğerleri eski sürümüdür dedi. Kafam karıştı

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
8,012
1- Ben olsam o modeli tercih ederdim, kardeşime de almayı düşünüyorum oyunsuz kullanımda her türlü iş görür.
2- Eğer korsan Windows kurmayacak tanıdık biriyse evet verebilirsiniz ona. Hata riski minimuma iner.
3- İstediğin zaman alabilirsin. Format sırasında o Windows keyini girmen gerekiyor zaten. Ha formatta girmedin unuttun Windows ayarlarından da girebilirsin. Sonra alsan da olur yani.
4- Formatta E-Posta istiyor, sol altta Çevrimdışı Hesap var ona basarsanız hesapsız da giriş yapılıyor.
5- Pro işyerleri ve şirketler için en iyisi. Ev kullanımında Home sürümü tavsiye ederim. Gereksiz özellikler olmuyor içinde.

Çözüm