• Tesla, Türkiye’de! Şimdi ne olacak?

Elon Musk'ın sahibi olduğu Tesla, web sitesindeki şarj istasyonları sayfasını düzenleyerek Türkiye'de 10 farklı şehirde şarj istasyonu konumu ekledi.

Soru Vasat dizüstü önerisi

Bu konuyu okuyanlar

Toprak Kokusu

Profesör
Reaksiyon puanı
5,645
Dizüstü bilgisayar almayi düşünüyorum. Bütçe Max 4000 fln diyeyim. Fazla bi beklentim yok, F/p olsun 14 inc olmasini istiyorum mümkünse
şu nasil sizce

Iyi midir?

Ya da bu

Birinci mi ikinci mi daha iyidir yanda sizin görüşünüz nedir

Çözüm
Bismillahirrahmanirrahim..
1; bu ürünü alacağım son kararim memnun eder demi
2; yazılım vs windows anahtarı için bilgisayarci daha sağlamak bir adim mi olur? Tanıdık var baya uzman biri ama
3; lisans anahtarı alıyorz ya sanırım o anahtar mail adresiyle geliyor. Bunu bilgisayarcinin yanındayken mi aldirmam lazım yani
4; gmail hesabi fln gerekiyor mu windows 10 homede
5; bi videoda bi adam dedi ki 10 pro en iyisi. Diğerleri eski sürümüdür dedi. Kafam karıştı
1- Ben olsam o modeli tercih ederdim, kardeşime de almayı düşünüyorum oyunsuz kullanımda her türlü iş görür.
2- Eğer korsan Windows kurmayacak tanıdık biriyse evet verebilirsiniz ona. Hata riski minimuma iner.
3- İstediğin zaman alabilirsin. Format sırasında o Windows keyini...

Toprak Kokusu

Profesör
Reaksiyon puanı
5,645
Sorun yok sorabilirsiniz tabii ki 😀
2; yazılım vs windows anahtarı için bilgisayarci daha sağlamak bir adim mi olur? Tanıdık var baya uzman biri ama
3; lisans anahtarı alıyorz ya sanırım o anahtar mail adresiyle geliyor. Bunu bilgisayarcinin yanındayken mi aldirmam lazım yani
5; bi videoda bi adam dedi ki 10 pro en iyisi. Diğerleri eski sürümüdür dedi. Kafam karıştı

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
6,998
1- Ben olsam o modeli tercih ederdim, kardeşime de almayı düşünüyorum oyunsuz kullanımda her türlü iş görür.
2- Eğer korsan Windows kurmayacak tanıdık biriyse evet verebilirsiniz ona. Hata riski minimuma iner.
3- İstediğin zaman alabilirsin. Format sırasında o Windows keyini girmen gerekiyor zaten. Ha formatta girmedin unuttun Windows ayarlarından da girebilirsin. Sonra alsan da olur yani.
4- Formatta E-Posta istiyor, sol altta Çevrimdışı Hesap var ona basarsanız hesapsız da giriş yapılıyor.
5- Pro işyerleri ve şirketler için en iyisi. Ev kullanımında Home sürümü tavsiye ederim. Gereksiz özellikler olmuyor içinde.

Çözüm