Varolant ekran kartı mı işlemci bazlmı ?

mertali bikir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Merhaba ben unlost echo v2 alıcam varolant ı 1080p ultrada ortalama kaç fps alır oyun ekran kartı bazlı ise pubg gibi sistem oyunda sıkıntı yaratırmı ?

abcdefdfhgjas

Profesör
Reaksiyon puanı
751
Merhaba ben unlost echo v2 alıcam varolant ı 1080p ultrada ortalama kaç fps alır oyun ekran kartı bazlı ise pubg gibi sistem oyunda sıkıntı yaratırmı ?

Merhaba, bence önümüzdeki kış çıkacak yeni Unlost Ecoları bekle, donanım piyasası değiştiği için daha güzel PC'ler gelebilir

Sansar667

Profesör
Reaksiyon puanı
524
valorant baya stabil çalışan bir oyun , csgo dan bile daha fazla fps alıyorum valorant ile. Ayarları yüksek-orta arası tutup 144 de sabitlersen aşağısına düşmez.

Hakantoris

Profesör
Reaksiyon puanı
1,242
valorant baya stabil çalışan bir oyun , csgo dan bile daha fazla fps alıyorum valorant ile. Ayarları yüksek-orta arası tutup 144 de sabitlersen aşağısına düşmez.
Hocam ben csgo da daha fazla fps alıyorum :( Valorantta vsnyc açmazsam ekran dalgalanıyor onun için sabit 60 fps de oynuyorum

RAVENHOLMA

Asistan
Reaksiyon puanı
108
Merhaba, bence önümüzdeki kış çıkacak yeni Unlost Ecoları bekle, donanım piyasası değiştiği için daha güzel PC'ler gelebilir
Bak dediğine karşı çıkmak gibi bir niyetim yok ama hep yayınladığında bunun üzerine Türkiye'de PC yok diyor.Oysa ki çıkardığı eco, Donanım Arşivinin özelliklerinden daha düşük ve daha pahalı

alpsadik

Map Tech Harita
Reaksiyon puanı
2,871
Son düzenleme:

mertali bikir

Öğrenci
Reaksiyon puanı
13
Bu tarz konularda bütçenizi belirtmeniz sizin için daha iyi olacaktır. Ayrıca ne var bu unlost serilerinde anlamıyorum. Aynı fiyata daha üst model işlemci ekran kartı olan modelleri alabilirsiniz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

PCH E Class 1.0 [PC Hocası] | R5 3500X RX 580 8G 8GB DDR4 240GB SSD Gaming PC - incehesap.com şuraya bırakayım kastettiğim modeli de
öncelikle niye unlost x overclock lu ve önceliğim cs ve varolant 2. planda pubg

alpsadik

Map Tech Harita
Reaksiyon puanı
2,871
öncelikle niye unlost x overclock lu ve önceliğim cs ve varolant 2. planda pubg
Fabrika çıkış modeli daha iyi olan model varken neden daha düşük modelin OC versiyonunu istiyorsunuz?
Belirttiğin OC versiyon ile rx 580'in karşılaştırması.