Var Mı Aşk Doktoru :)

euphoriazoca

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar hoşlandığım bi kız arkadaşıma 1 hafta içinde açılmayı düşünüorum lakin nasıl bi teklif yapayım karar veremedim.. yaratıcı fikirlerinizi paylaşmaktan çekinmeyiniz :D Kalbini nasıl fethedebilirim:huh:

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Yardım edin arkadaşa. :D

emrykn

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Onun yakın arkadaşını fethet önce sonra ondan bilgileri al ona göre davran ben öyle yaptıydım

Alptekin46

Doçent
Reaksiyon puanı
14
bu konuda başarılı arkadaşlar yardımcı olsun...

yarın bir gün bize de lazım olur:D

Rapchy

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
119
Çok fazla yöntem var ama kızın yapısına göre değişir şimdi burda bişey söyleriz kız tam ters yapıda çıkar tokatı yersin :D

Slokr

Profesör
Reaksiyon puanı
33
gözler her zaman işe yarar :)

Çok fazla yöntem var ama kızın yapısına göre değişir şimdi burda bişey söyleriz kız tam ters yapıda çıkar tokatı yersin :D

bunu da söylersen daha çok alternatif olabilir.Ama çıkıpta kaşar abi ya diyecek hallin yok benim yöntemid ene :D

Neotiger

Profesör
Reaksiyon puanı
41
Tam Bana Geldin Ortak.. :D Gerekli Malzemeler: Bir Deste Yada Bir Tane Gül... Umarım Utangaç Biri Değilsindir. Aslında Onlardan Önce Bir Kaç Gün Sosyal Mesaj Ver. Sonrada Git Seni Seviyorum. Benimle Çıkarmısın vs vs Dersen. İş Olur Duygusal Ol Parfüm Sıkmayı Unutma :D Ağız Kokusuna Dikkat :D :D:D

ZorhaK

Rektör
Reaksiyon puanı
259
Al sana çok özel ve orjinal bir açılım..

Sana söylemek istediklerim var..

K:Ne gibi?

Bilmem..Aslında bazı şeyleri söylemeye gerek yok..

K:Nasıl yani

Mesela şu sigaranın zararlı olduğunu ikimizde biliyoruz birinin söylemesine gerek yok..

Ya da bu kalemin yazmak için yapıldığını biliyoruz..Birinin söylemesine gerek yok..

K:....

Yani dmeek istiyorum ki benim sana olan duygularımı söylememe gerek yok eminim biliyorsundur.

Son cümleyi söylerken ya ellerini tut ya da gözlerine derin bir şekilde bak ..

Ve konuşmayı dalgın,karmaşık ve sıkıntılı bir üslupta yap..Gerçekten aşıksan zaten bu psikolojiye kolayca girersin..

:)

İki taraf da birbirine olan hislerini belli ediyorsa bu gibi konuşmalar açılmalar zevkli olur..

Ama günümüzde aşka ''çıkma'' tabiriyle yaklaşan ve aşkı yüzeysel yaşayan çok genç arkadaş var..

Eğer sen de onlardan biriysen ve hoşlandığın kızı Başının tacı ömrünün arkadaşı yapmayı düşünmüyorsan konuşmayı boşver gitsin..

Hadi çıkalım dersin olur biter..Kız yok derse bende para çok dersin.Denizde para ben de kum..Yok yok tam tersi olacaktı..

Rapchy

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
119
İşi garantiye almak için afrodizyak içeren parfümlerden sıkabilirsin :D

Slokr

Profesör
Reaksiyon puanı
33
Zorhak abi dediğini bu devirde yaparsan tokadı yersin ardındanda gerizekalı lafını :)

Sana aşk açılımı lazım

yengec

Doçent
Reaksiyon puanı
0
vay be gençliğim aklıma geldi :D

storm61

Profesör
Reaksiyon puanı
12
biraz türk filmi izle kız türkse fazla sürmez

ZorhaK

Rektör
Reaksiyon puanı
259
Zorhak abi dediğini bu devirde yaparsan tokadı yersin ardındanda gerizekalı lafını :)

Sana aşk açılımı lazım

Ben bu anlattığımı bizzat yaşadım:)

Ve şimdi evliyim..1 de çocuğumuz var..

Yani yazdıklarım bir yerden alıntı değil kendi hayatımdan bir kesitti..Ancak anlatımda fazla ayrıntılara inmediğim için tuhaf gelmiş olabilir sana..

euphoriazoca

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Al sana çok özel ve orjinal bir açılım..

Sana söylemek istediklerim var..

K:Ne gibi?

Bilmem..Aslında bazı şeyleri söylemeye gerek yok..

K:Nasıl yani

Mesela şu sigaranın zararlı olduğunu ikimizde biliyoruz birinin söylemesine gerek yok..

Ya da bu kalemin yazmak için yapıldığını biliyoruz..Birinin söylemesine gerek yok..

K:....

Yani dmeek istiyorum ki benim sana olan duygularımı söylememe gerek yok eminim biliyorsundur.

Son cümleyi söylerken ya ellerini tut ya da gözlerine derin bir şekilde bak ..

Ve konuşmayı dalgın,karmaşık ve sıkıntılı bir üslupta yap..Gerçekten aşıksan zaten bu psikolojiye kolayca girersin..

:)

İki taraf da birbirine olan hislerini belli ediyorsa bu gibi konuşmalar açılmalar zevkli olur..

Ama günümüzde aşka ''çıkma'' tabiriyle yaklaşan ve aşkı yüzeysel yaşayan çok genç arkadaş var..

Eğer sen de onlardan biriysen ve hoşlandığın kızı Başının tacı ömrünün arkadaşı yapmayı düşünmüyorsan konuşmayı boşver gitsin..

Hadi çıkalım dersin olur biter..Kız yok derse bende para çok dersin.Denizde para ben de kum..Yok yok tam tersi olacaktı..

evet bu cok bı teknikmiş bunu denemeliyim :D yalnız ben baya cekıngenım ya nefret edıorm bu huyumdan mıllet takır takır konusuor :D

Phabio

Doçent
Reaksiyon puanı
6
Ben bu anlattığımı bizzat yaşadım:)

Ve şimdi evliyim..1 de çocuğumuz var..

Yani yazdıklarım bir yerden alıntı değil kendi hayatımdan bir kesitti..Ancak anlatımda fazla ayrıntılara inmediğim için tuhaf gelmiş olabilir sana..

İşte bu biraz eskilerde kalmış bir teknik be abicim... Arkadaşın dediği gibi, ters tepme ihtimali 90% ların üzerinde.. :)

Benim önerim ise, İstanbul'da isen, becerebilirsen kayıkla açılın, kayıkta söyle... Çekip gitme gibi bi ihtimal söz konusu olmadığı gibi hayır cevabına karşılık denize atmakla tehdit bile edebilirsin :D

Rapchy

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
119
ÇEkingenlik iyidir kızların %90'ının hoşuna gider ama fazlasıda iyi değil ayarını tuttutrmak gerek

ZorhaK

Rektör
Reaksiyon puanı
259
Neyse gazan übarek olsun...

Sen kendini en kötü ihtimale hazırla ..Böyle yaparsan mutlu olmak için daha çok sebebin olabilir ..

Yeni şöyle bir duruma hazırlan

Erkek:Şeyy biraz konuşabilir miyiz?

Kız : (Hızlı adımlarla uzaklaşırken arkasını döner) Bi ara konuşuruz acelem var.

euphoriazoca

Asistan
Reaksiyon puanı
3
off off sıkıntı bastı yahu:D.. içimde tatlı bi heyecan var :p umarm sonu ıyı biter de ona da bı konu acarm :D:D

yumluanarsist

Rektör
Reaksiyon puanı
280
Söyleyip geçeceksin. Cins cins söyleyiş tarzları düşünme lütfen. Sadece söyle gitsin.

Erkekler! Bu kadar karışık olmaya meraklı olmayın. Kızlar bu kadar karışık değil. :)

euphoriazoca

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Söyleyip geçeceksin. Cins cins söyleyiş tarzları düşünme lütfen. Sadece söyle gitsin.

Erkekler! Bu kadar karışık olmaya meraklı olmayın. Kızlar bu kadar karışık değil. :)

evet dediğinde haklısın ama bu kızın benm için onemı farklı :wub:.. yoksa frumda konu acmazdım, soyleyp gecerdm ;)

QaFeİN

Profesör
Reaksiyon puanı
19
Arkadaş Sağol Valla Aynı Dertten Muzdaripiz Bende Bi Kızdan Hoşlanıyorum İki Gün Sonra Yan Yana Gelip Muhabbet Etme Fırsatı Bulucaz Ne Yapmalıyım :D

iskoco

Profesör
Reaksiyon puanı
12
kızlar jagler parfüme bayılır seni seviyorum de gitsin ya dünyanın sonu değil ya:D:w00t::lol:

euphoriazoca

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Arkadaş Sağol Valla Aynı Dertten Muzdaripiz Bende Bi Kızdan Hoşlanıyorum İki Gün Sonra Yan Yana Gelip Muhabbet Etme Fırsatı Bulucaz Ne Yapmalıyım :D

he he kader ortagı valla ben kafaya koydm konusucam ya arkadaslar sagolsun bıkac taktık verdıler.. 1 aydır can cekısıorum sonunda kızı kapıcaklar o olucak.. o zaman biterim :D:D..

murtican

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ufak bi kağıda "Seni gördüğümde tüm ezberlerimi sözlerimi unutuyorum sana 2 kelime demek istiyorum Seni Seviyorum." diye yazabilirsin bi filmde görmüştüm bende denicem yakında:D

Alptekin46

Doçent
Reaksiyon puanı
14
hadi bizim yaşımız geçti anamın eline bakar olduk. bari gençlere yardımcı olalım:D:D

yer__6

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bence hiç kelime felan ezberlemeye kalkma zaten büyük ihtimalle kzıı görünce unutacaksın ve ne dilin dolasacak en iisi vazgeciyim sonra sölerim diyceksin ama kızın etti 2 kelimeden sonra bülbül gibi şakıycaksın içinden gelen sözler en ii kendini ifade etmeni saglıycak sözler olcak.

Allah herkezi sevdiğine kavuştursun :)