Van İçin Tek Yürek - Ortak Canlı Yayın

Bu konuyu okuyanlar

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Türkiye müthiş bir dayanışma örneğine tanıklık ediyor. "Van İçin Tek Yürek" adlı ortak yardım kampanyası yayınına ATV, Kanal D, FOX, Star TV, NTV, Kanaltürk, CNN Türk, Beyaz TV, A Haber katıldı.

i.php

ATV, Kanal D, Star, Fox, NTV, Kanaltürk, CNN Türk, Beyaz TV, A Haber televizyonları "Van İçin Tek Yürek" adlı ortak yardım kampanyası yayınını bu akşam canlı olarak ekrana getirdi.

Program, saat 22.30'da başladı ve 10 ulusal kanaldan canlı olarak ekrana geldi.. Saatler 03:00'ı gösterdiğinde Beyazıt Öztürk toplanan yardımın 62 Milyon lirayı aştığını açıkladı.. Toplanacak yardımlar, Başbakanlık'ın açtığı "Van Depremi İnsani Yardım" hesaplarına bağışlanacak.

Medyafaresi

Türkiye müthiş bir dayanışma örneğine tanıklık ediyor. "Van İçin Tek Yürek" adlı ortak yardım kampanyası yayınına ATV, Kanal D, FOX, Star TV, NTV, Kanaltürk, CNN Türk, Beyaz TV, A Haber katılıyor.

ATV, Kanal D, Star, Fox, NTV, Kanaltürk, CNN Türk, Beyaz TV, A Haber televizyonları "Van İçin Tek Yürek" adlı ortak yardım kampanyası yayınını bu akşam canlı olarak ekrana getirecek.

i.php

Program, bu akşam saat 22.30’da başlayacak ve bu altı kanaldan canlı olarak ekrana gelecek. Toplanacak yardımlar, Başbakanlık’ın açtığı “Van Depremi İnsani Yardım” hesaplarına bağışlanacak.

0800 219 20 21
no’lu ücretsiz bağış hattı da bu akşam saat 19.00’dan itibaren aktif hale gele gelecek ve yardımseverler, ücretsiz olarak arayabilecekleri bu hattan diledikleri miktarda bağışta bulunabilecekler.Beyazıt Öztürk, Nazlı Tolga, Fatih Portakal, Şebnem Sunar Küçük, Cem Öğretir ve İrfan Değirmenci ile birlikte sunacakları program saat 22.30’da başlayacak.

Türkiye’nin bütün ekran yüzlerinin de davetli oldukları programda toplanacak yardımlar, Başbakanlık’ın açtığı "Van Depremi İnsani Yardım" hesaplarına bağışlanacak.Van’a canlı bağlantıların yapılacağı ve deprem bölgesinden çarpıcı VTR’lerin ekrana geleceği programa konuk olacak isimlerin bazıları şöyle;

Beren Saat, Engin Akyürek, Kıvanç Tatlıtuğ, Buğra Gülsoy, Öykü Karayel, Bade İşçil, Ayça Bingöl, Aras Bulut İynemli, Emir Berke Zincidi, Farah Zeynep Abdullah, Meral Çetinkaya, Bennu Yıldırımlar, Ceyda Düvenci, Songül Öden, Özge Özder, Evrim Solmaz, Serhat Tutumluer, Sevil Atasoy, Sinan Çalışkanoğlu, Orçun Kaptan, Zahide Yetiş, Aytuğ Kolankaya, Erdem Yener, Hakan Yılmaz, Aslıhan Gürbüz, Pınar Altuğ, Furkan Kızılay, Özgür Ozan, Şevket Çoruh, Zeynep Beşerler, Bülent İnal, Şebnem Bozoklu, Ayşenil Şamlıoğlu, Aydan Şener, Tarık Tarcan, Burcu Kara, Oya Başar, Berna Laçin, Erol Evgin, Acun Ilıcalı, Ertem Şener, Saba Tümer, Kubat, Funda Arar, Hadise, Emel Sayın, Sertab Erener, Tuğba Ünsal, Esra Erol, Müge Anlı, Ebru Cündübeyoğlu, Haluk Bilginer, Demet Akbağ, Hande Katipoğlu, Kenan Işık, Özge Özpirinçci, Barış Falay, Selen Soyder, Serenay Sarıkaya, Tolgahan Sayışman, Songül Karlı, Cem Kılıç, Zeynep Dörtkardeşler ile Kızılay Başkanı Ahmet Lütfü Akar.

Hesap adı:

VAN DEPREMİ İNSANİ YARDIM HESABI

T.C.ZİRAAT BANKASI
Aşağı Ayrancı Şubesi, Ankara
TL Hesabı: TR600001000820555555555031

T.VAKIFLAR BANKASI A.O.
Finansmarket Şubesi, Ankara
TL Hesabı: TR620001500158007299317599

T. HALK BANKASI
Bakanlıklar Şubesi, Ankara
TL Hesabı: TR190001200940800005000015

[video=youtube;NEK1stEmO_Q]http://www.youtube.com/watch?v=NEK1stEmO_Q[/video]

Medyafaresi

Silence

Dekan
Reaksiyon puanı
49
Beyaz sunuyosa iyi yardım toplanır :)

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
atv ile ortak yayın yapılacakmış.

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Kanal D ve ATV’den ekrana gelecek, “Van İçin Tek Yürek” adlı ortak yardım kampanyası yayınına FOX da katıldı.

Silence

Dekan
Reaksiyon puanı
49
İrfan Değirmenci'de sunucu yayında :)

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Star da katıldı...

---------- Post added at 16:35 ---------- Previous post was at 15:48 ----------

NTV ve Kanaltürk de katıldı...

---------- Post added at 16:40 ---------- Previous post was at 16:35 ----------

Şimdi tv8 de katıldı. Maşallah artıyor kanallar...

oslun

Dekan
Reaksiyon puanı
33
80' lerin tek kanal yayını gibi hepsinde aynı şey saçma !
İizlemek isteyen birinden izler ne o öyle e mecburen yardım kampanyası izleyeceksiniz sloganıda yapın tam olsun .

Hay Allah'ım, takdir edeceğin yerde şikayet ediyorsun. Sen dizini izlemeye devam et lütfen show tv sizin gibileri düşünmüş

Silence

Dekan
Reaksiyon puanı
49
Hay Allah'ım, takdir edeceğin yerde şikayet ediyorsun. Sen dizini izlemeye devam et lütfen show tv sizin gibileri düşünmüş

Sizin gibileri derken neyi ima ediyorsunuz ? Anlamadım ne kast ediyorsunuz . Hayır beni ne kadar tanıyorsunuz ki . Haddinizi bilin ! .

braveheart.fb

Profesör
Reaksiyon puanı
92
Sizin gibileri derken neyi ima ediyorsunuz ? Anlamadım ne kast ediyorsunuz . Hayır beni ne kadar tanıyorsunuz ki . Haddinizi bilin ! .

Takdir etmek yerine şikâyet ediyor olmanız sizi tanımamıza yeterde artar bile. Yardım edemiyorsanız da hiç olmasa edenleri takdir edin.

Al Arabi

Profesör
Reaksiyon puanı
43
Tebrik ederim. Son derece güzel bir düşünce. İlk defa tvleri taktir ettim. Sağolun.

uma350

Profesör
Reaksiyon puanı
70
Ben Japonlara bittim abi.
Ağlamaklı oldum duyunca , helal olsun.

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Az önce Okan Bayülgen bişey söyledi...

Samanyolu tv grubu 60 milyon tl toplamış şu andaki Van için tek yürek kampanyası 12 milyon tl şuana kadar ama...

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
Dünkü programda Fi-Yapı 35 milyonu zaten tek başına verdi.

Ayrıca karşılaştırmaya ne gerek var?

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Şu anda 30 milyon olmuş...

Yok karşılaştırmıyorum sadece söyledim...

pcwolf

Dekan
Reaksiyon puanı
33
Şu yardımları internet üzerinden yapsak faturaya eklenseydi ücret ne güzel olurdu. Telefon faturası gibi.

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
43 milyon şu an...

---------- Post added at 02:05 ---------- Previous post was at 01:55 ----------

Özdemir İnşaat'tan 3 Milyon Dolar geldi... Helal valla...

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Brezilyadaki bi arkadaş tv den izlemiş yardım göndermek istiyor...

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
52.791.675 lira şu an...

freewill

Dekan
Reaksiyon puanı
61
yapılan yardımlara bakıyorumda iş adamlarında nasıl bir para vardır öyle ya :D millet 5000 tl için kredi çeker adamlar 3.000.000 tl felan bağışlıyor :D