Van Der Vaart Real Madrid ile resmi olarak imzaladı

maxxdump

Dekan
Reaksiyon puanı
6
Real Madrid'in yeni Hollandalısı Rafael Van Der Vaart, bugün 5 yıllık sözleşmeye imza atarak resmen Beyaz Şimşekler'in kadrosuna katıldı. 25 yaşındaki yıldızın İspanyol ekibine maliyeti 13 milyon euroyu buldu

Bundesliga ekibi Hamburg'tan transfer edilen Van Der Vaart, Di Stefano ve Calderon'un da katıldığı imza töreninden sonra yaptığı açıklamada, yedek beklemenin de kendisi için sorun olmayacağını ifade ederken, "Burası Real Madrid, burada gerçekten çok önemli isimler var, yedek beklemek de anormal bir durum değil. Ama ben formayı almak için herşeyi yapacağım" dedi.

Van Der Vaart transferiyle takımdaki Hollandalı sayısı da 5'e yükseldi. Yıldız futbolcu, Van Nistelrooy, Drenthe, Robben ve Sneijder'den sonra Madrid yolunu tutan son Hollandalı oldu. Sneijder'in sakatlığı sonrası oluşan boşluğu Van Der Vaart'ın doldurması bekleniyor.

kaynak:

Ercenk

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Çok iyi bir transfer yapmışlar!Real Madrid'in son yıllarda ki transfer politikasını çok beğeniyorum.Genç yıldızları alıp onları daha da parlatma çabası içerisindeler tek kelimeyle harika iş çıkarıyorlar...

emubaltaci

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
129
gerçekten ucuza almışlar
o paraya türk takımlarıda satın alabilrdi bence

shiftdelete35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
süper bir transfer bence arkadaşlar vede ço ucuz yani bana göre o adam ancak 23 milyon dolar eder