Valorant yükleme ekranı hatası

Bu konuyu okuyanlar

seyyo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Merhaba 3 yada 4 gün öncesine kadar valorant oynuyodum en düşük ayarlarda 70-80 fps arası pc biraz kötü neyse bi ara girdim poligona grafik ayarları deneyecektim grafik kalitesinden hepsini orta yaptım sonra msaa 2x yaptığım anda bir 10 saniye kadar oyun dondu sonra oyundan attı tekrar oyuna girdim yükleme ekranında 10 saniye siyah ekran da kaldı hiçbir hata vermeden sonrasında da oyun kapandı ben herşeyi denedim nerdeyse 10 tane video izledim bu hata hakkında çözümlerinin hepsini yaptım olmadı oyunu tamamen silip tekrar yükledim olmadı ekran kartımı güncelledim directx güncelledim olmadı bugün bi daha deneyim dedim bu seferde oyuna giriyorum yine aynı siyah ekranda kalıyo sonrada ekran kartı sürücüsü çöktü lütfen ekran kartı sürücünüzü güncelleyin diye hata veriyor daha yeni güncellemiştim sürücüleri windows defender da kapalı anti virüs programı da yok ben anlamıyorum bi daha denedim şimdide oturum açma ekranında bu oyun senin işletim sisteminde çıkmadı diye bir hata verdi bilgisayarım windows 10 64 bit ben anlamıyorum naptıysam olmadı bi yardımcı olursanız sevinirim çıldırmak üzereyim.

CapScroLL

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,682
Şu dosya yolunu
Kod:
C:\Users\kucuk\AppData\Local
kendi kullanıcı adınıza göre düzenleyip Windows gezgininde dosya yolu kısmına yapıştırın veya başlata %appdata% yazıp klasöre girin bir geri çıkın ardından Local'e girin ve ShooterGame klasörünü silin bu işlem ayarlarınızı sıfırlayacaktır.

seyyo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Şu dosya yolunu
Kod:
kendi kullanıcı adınıza göre düzenleyip Windows gezgininde dosya yolu kısmına yapıştırın veya başlata %appdata% yazıp klasöre girin bir geri çıkın ardından Local'e girin ve ShooterGame klasörünü silin bu işlem ayarlarınızı sıfırlayacaktır.
dosya yolu kısmı derken nereyi bahsettiniz anlayamadım da
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şu dosya yolunu
Kod:
bu arada local de shooter game diye bir dosya yok ne yapmalıyım ?

Şu dosya yolunu
Kod:
yada riot games klasöründe zaten valorant dosyası var ordan silsem shootergames dosyasını olurmu ?

Son düzenleme:

CapScroLL

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,682
dosya yolu kısmı derken nereyi bahsettiniz anlayamadım da
Screenshot_3.jpg

bu arada local de shooter game diye bir dosya yok ne yapmalıyım ?
Kendi ayar dosyamı vereceğim, ŞURADAN indirip bahsettiğim dizine atın.

yada riot games klasöründe zaten valorant dosyası var ordan silsem shootergames dosyasını olurmu ?
Amacımız ayarların bulunduğu dosyayı silmek, o dosyanın da bahsettiğim dizinde olması gerekiyor.

seyyo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
anladım sizin verdiğiniz ayar dosyasını alıp local klasörüne atıcam yanlış anlamıyorum demi ?

şimdi ben riot gaems in içinden valorant klasöründen shootergame i sildim çünkü local de yoktu da sonra sizin verdiğiniz dosyayı alıp local klasörüne atınca valorant dosyasında shootergame klasörü olmucak ?

Son düzenleme: